MP40, AGM
Automatyczny elektryczny karabin airsoft (AEG). Replika modelu MP40. Więcej
MP40, AGM
Automatyczny elektryczny karabin airsoft (AEG). Replika modelu MP40 w wersji full metal z składaną kolbą. Karabiny zawierają metalową skrzynię biegów ze wzmocnioną głowicą cylindra, głowicą tłoka próżniowego i stalowymi kołami zębatymi. Opakowanie zawiera ładowarkę, akumulator 8,4 V/1100 mAh, szybką ładowarkę, wycior i magazynek o małej pojemności na 50 kulek BB.
Zalecane akcesoria do airsoftu, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie MP40, AGM można znaleźć w zakładkach.
Automatyczny elektryczny karabin airsoft (AEG). Replika modelu MP40 w wersji full metal z składaną kolbą. Karabiny zawierają metalową skrzynię biegów ze wzmocnioną głowicą cylindra, głowicą tłoka próżniowego i stalowymi kołami zębatymi. Opakowanie zawiera ładowarkę, akumulator 8,4 V/1100 mAh, szybką ładowarkę, wycior i magazynek o małej pojemności na 50 kulek BB.
Zalecane akcesoria do airsoftu, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie MP40, AGM można znaleźć w zakładkach.
Parametry
| Uwaga | W zestawie znajduje się bateria i ładowarka. |
|---|---|
| Długość broni | 835/620 mm |
| Waga broni | 3 kg |
| Długość wewnętrznej lufy | 247 mm |
| Typ Hop-Up | regulowany hop-up |
| Zalecane kulki BBs | 0.12 - 0.20 g |
| Pojemność magazynka | 50 BB |
| Typ magazynka | low-cap |
| Zalecana bateria | Type Mini (8.4V) |
| Typ wtyczki | Tamiya Mini |
| Tryby ognia | safe/semi-auto/full-auto |
| Przełącznik wyzwalający | mechaniczny |
| Gearbox typ | metal version MP40 |
| Typ łożysk | 6 mm, bushing, nylon |
| Wariant silnika | Short |
| AEG typ | NBB |
| Blow Back | Nie |
| Kaliber | 6 mm |
| Zasięg broni | 58 m |
| Prędkość wylotowa (zmierzona) | 115 m/s [377 fps] |

















