MP40, AGM
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). MP40 modell replika. További
MP40, AGM
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az MP40 modell replikája, teljes fém kivitelben, összecsukható állvánnyal. A fegyverek fém hajtóművel rendelkeznek, megerősített hengerfejjel, vákuum dugattyúfejjel és acél fogaskerekekkel. A csomag tartalma: töltő, 8,4 V/1100 mAh-s gyors töltő, tisztító rúd és 50 darab BB-t tartalmazó kis kapacitású tár.
Az ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk az MP40, AGM termékről a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az MP40 modell replikája, teljes fém kivitelben, összecsukható állvánnyal. A fegyverek fém hajtóművel rendelkeznek, megerősített hengerfejjel, vákuum dugattyúfejjel és acél fogaskerekekkel. A csomag tartalma: töltő, 8,4 V/1100 mAh-s gyors töltő, tisztító rúd és 50 darab BB-t tartalmazó kis kapacitású tár.
Az ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk az MP40, AGM termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő a csomag része. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 835/620 mm |
| Fegyver súlya | 3 kg |
| Belső cső hossza | 247 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.12 - 0.20 g |
| Tárkapacitás | 50 BB |
| Tár típusa | low-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Mini (8.4V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version MP40 |
| Csapágy típusa | 6 mm, bushing, nylon |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 58 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 115 m/s [377 fps] |

















