PKM, A&K
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). PKM Replica modell [A&K PKM]. További
PKM, A&K
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). PKM Replica modell [A&K PKM]. Ez a modell a híres szovjet géppuska modern változatának sikeres kivitelezése, műanyag állvánnyal és pisztolyfogantyúval. A fegyvert az összes részlet realisztikus kidolgozása, a rendkívül magas fémarány és a nagy súly jellemzi. Maga a test, a felső fedél, a kétlábú állvány, a hordozófogantyú és a tár acélból készültek. Mint egy igazi géppuska, összecsukható kétlábú állvánnyal van felszerelve, és elektromos xhi-cap tárral (2 adagolási mód) rendelkezik. A cső alatti gázcsőben MOS FET elektronika van beépítve potenciométerrel, amellyel a tűzgyorsaság beállítható.A fémből készült masszív sebességváltót gyakran „téglának” nevezik, amely kiváló minőségű acél fogaskerekeket, 8 mm-es precíziós csapágyakat (golyós) az M125 rugón, fém rugóvezetőt, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Az alapban még a fém hop-up kamra is örömet okoz, amely egy darabból áll, és a cső belső átmérője 6,08 mm, további bevonat nélkül. Tartalmaz egy műanyag tisztító rudat és egy xhi-cap elektromos tárat 5000 BB-vel.
A PKM, A&K termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). PKM Replica modell [A&K PKM]. Ez a modell a híres szovjet géppuska modern változatának sikeres kivitelezése, műanyag állvánnyal és pisztolyfogantyúval. A fegyvert az összes részlet realisztikus kidolgozása, a rendkívül magas fémarány és a nagy súly jellemzi. Maga a test, a felső fedél, a kétlábú állvány, a hordozófogantyú és a tár acélból készültek. Mint egy igazi géppuska, összecsukható kétlábú állvánnyal van felszerelve, és elektromos xhi-cap tárral (2 adagolási mód) rendelkezik. A cső alatti gázcsőben MOS FET elektronika van beépítve potenciométerrel, amellyel a tűzgyorsaság beállítható.A fémből készült masszív sebességváltót gyakran „téglának” nevezik, amely kiváló minőségű acél fogaskerekeket, 8 mm-es precíziós csapágyakat (golyós) az M125 rugón, fém rugóvezetőt, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Az alapban még a fém hop-up kamra is örömet okoz, amely egy darabból áll, és a cső belső átmérője 6,08 mm, további bevonat nélkül. Tartalmaz egy műanyag tisztító rudat és egy xhi-cap elektromos tárat 5000 BB-vel.
A PKM, A&K termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 1180 mm |
| Fegyver súlya | 7,3 kg |
| Belső cső hossza | 509 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.25 - 0.28 g |
| Tárkapacitás | 5000 BB |
| Tár típusa | xhi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Mini (9.6V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | version PKM (8 mm) |
| Csapágy típusa | 8 mm, ball bearings, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 70 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 140 m/s [459 fps] |




















