PKM, A&K
Automatska električna airsoft puška (AEG). PKM replika modela [A&K PKM]. Više
PKM, A&K
Automatska električna airsoft puška (AEG). Replicu PKM modela [A&K PKM]. To je model uspješno izrađen prema uzoru na poznati sovjetski mitraljez, u modernoj verziji s plastičnim kundakom i rukohvatom u obliku pištolja. Cijelo je oružje karakterizirano realističnom izradom svih detalja, iznimno velikim udjelom metala i velikom težinom. Sama cijev, gornji poklopac, dvonožac, ručka za nošenje i spremnik izrađeni su od čelika. Kao i pravi mitraljez, opremljen je sklopivim dvonožcem i dolazi u kompletu s električnim xhi-cap spremnikom (2 načina napajanja). U cijevnoj cijevi ispod cijevi ugrađena je MOS FET elektronika s potenciometrom, pomoću kojeg se može podesiti brzina paljbe.
Masivna metalna kutija prijenosa, često nazivana "cigla", sadrži visokokvalitetne čelične zupčanike, precizne 8 mm kuglične ležajeve na opruzi M125, metalni vod opruge, ojačanu glavu cilindra i vakuumsku glavu klipa. U osnovi će oduševiti i jednodijelna metalna komora hop-up sustava i cijev bez dodatnih obrada s unutarnjim promjerom od 6,08 mm. Uključuje plastičnu šipku za čišćenje i xhi-cap električni spremnik kapaciteta 5000 BB-ova.
Preporučene airsoft dodatke, parametre, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu PKM, A&K možete pronaći u zabilješkama.
Automatska električna airsoft puška (AEG). Replicu PKM modela [A&K PKM]. To je model uspješno izrađen prema uzoru na poznati sovjetski mitraljez, u modernoj verziji s plastičnim kundakom i rukohvatom u obliku pištolja. Cijelo je oružje karakterizirano realističnom izradom svih detalja, iznimno velikim udjelom metala i velikom težinom. Sama cijev, gornji poklopac, dvonožac, ručka za nošenje i spremnik izrađeni su od čelika. Kao i pravi mitraljez, opremljen je sklopivim dvonožcem i dolazi u kompletu s električnim xhi-cap spremnikom (2 načina napajanja). U cijevnoj cijevi ispod cijevi ugrađena je MOS FET elektronika s potenciometrom, pomoću kojeg se može podesiti brzina paljbe.
Masivna metalna kutija prijenosa, često nazivana "cigla", sadrži visokokvalitetne čelične zupčanike, precizne 8 mm kuglične ležajeve na opruzi M125, metalni vod opruge, ojačanu glavu cilindra i vakuumsku glavu klipa. U osnovi će oduševiti i jednodijelna metalna komora hop-up sustava i cijev bez dodatnih obrada s unutarnjim promjerom od 6,08 mm. Uključuje plastičnu šipku za čišćenje i xhi-cap električni spremnik kapaciteta 5000 BB-ova.
Preporučene airsoft dodatke, parametre, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu PKM, A&K možete pronaći u zabilješkama.
Parametri
| Obavijest | Baterija i punjač nisu uključeni. |
|---|---|
| Dužina oružja | 1180 mm |
| Težina oružja | 7,3 kg |
| Dužina unutarnje cijevi | 509 mm |
| Tip Hop-Up | podesiv hop-up |
| Preporučene BBs | 0.25 - 0.28 g |
| Kapacitet spremnika | 5000 BB |
| Vrsta spremnika | xhi-cap |
| Preporučena baterija | Type Mini (9.6V) |
| Tip utikača | Tamiya Mini |
| Načini paljbe | safe/full-auto |
| Okidački prekidač | mehanički |
| Gearbox tip | version PKM (8 mm) |
| Vrsta ležajeva | 8 mm, ball bearings, metal |
| Tip motora | Short torque |
| Motorna varijanta | Short |
| AEG tip | NBB |
| Blow Back | Ne |
| Kalibar | 6 mm |
| Domet oružja | 70 m |
| Brzina iz cijevi (izmjerena) | 140 m/s [459 fps] |




















