PKM, A&K
Automatyczny elektryczny karabin airsoft (AEG). PKM Replika modelu [A&K PKM]. Więcej
PKM, A&K
Automatyczny elektryczny karabin airsoft (AEG). Replika modelu PKM [A&K PKM]. Jest to model wykonany na wzór słynnego radzieckiego karabinu maszynowego w nowoczesnej wersji z plastikową kolbą i uchwytem pistoletowym. Cała broń charakteryzuje się realistycznym wykończeniem wszystkich detali, bardzo wysokim udziałem metalu i dużą masą. Korpus, górna pokrywa, dwójnóg, uchwyt transportowy i magazynek są wykonane ze stali. Podobnie jak prawdziwy karabin maszynowy, jest wyposażony w składany dwójnóg i kompletny elektryczny magazynek xhi-cap (2 tryby podawania). W rurze gazowej pod lufą zainstalowano elektronikę MOS FET z potencjometrem, który umożliwia regulację szybkostrzelności.Metalowa, masywna skrzynia biegów, często nazywana „cegłą”, zawiera wysokiej jakości stalowe koła zębate, precyzyjne łożyska 8 mm (kulkowe) przy sprężynie M125, metalową prowadnicę sprężyny, wzmocnioną głowicę cylindra i głowicę tłoka próżniowego. W podstawie zachwyci nawet metalowa komora hop-up z jednego kawałka i lufa bez dodatkowych wykończeń o średnicy wewnętrznej 6,08 mm. W zestawie znajduje się plastikowy pręt do czyszczenia i elektryczny magazynek xhi-cap na 5000 kul BB.
Zalecane akcesoria do airsoftu, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie PKM, A&K można znaleźć w zakładkach.
Automatyczny elektryczny karabin airsoft (AEG). Replika modelu PKM [A&K PKM]. Jest to model wykonany na wzór słynnego radzieckiego karabinu maszynowego w nowoczesnej wersji z plastikową kolbą i uchwytem pistoletowym. Cała broń charakteryzuje się realistycznym wykończeniem wszystkich detali, bardzo wysokim udziałem metalu i dużą masą. Korpus, górna pokrywa, dwójnóg, uchwyt transportowy i magazynek są wykonane ze stali. Podobnie jak prawdziwy karabin maszynowy, jest wyposażony w składany dwójnóg i kompletny elektryczny magazynek xhi-cap (2 tryby podawania). W rurze gazowej pod lufą zainstalowano elektronikę MOS FET z potencjometrem, który umożliwia regulację szybkostrzelności.Metalowa, masywna skrzynia biegów, często nazywana „cegłą”, zawiera wysokiej jakości stalowe koła zębate, precyzyjne łożyska 8 mm (kulkowe) przy sprężynie M125, metalową prowadnicę sprężyny, wzmocnioną głowicę cylindra i głowicę tłoka próżniowego. W podstawie zachwyci nawet metalowa komora hop-up z jednego kawałka i lufa bez dodatkowych wykończeń o średnicy wewnętrznej 6,08 mm. W zestawie znajduje się plastikowy pręt do czyszczenia i elektryczny magazynek xhi-cap na 5000 kul BB.
Zalecane akcesoria do airsoftu, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie PKM, A&K można znaleźć w zakładkach.
Parametry
| Uwaga | Bateria i ładowarka nie są dołączone. |
|---|---|
| Długość broni | 1180 mm |
| Waga broni | 7,3 kg |
| Długość wewnętrznej lufy | 509 mm |
| Typ Hop-Up | regulowany hop-up |
| Zalecane kulki BBs | 0.25 - 0.28 g |
| Pojemność magazynka | 5000 BB |
| Typ magazynka | xhi-cap |
| Zalecana bateria | Type Mini (9.6V) |
| Typ wtyczki | Tamiya Mini |
| Tryby ognia | safe/full-auto |
| Przełącznik wyzwalający | mechaniczny |
| Gearbox typ | version PKM (8 mm) |
| Typ łożysk | 8 mm, ball bearings, metal |
| Typ silnika | Short torque |
| Wariant silnika | Short |
| AEG typ | NBB |
| Blow Back | Nie |
| Kaliber | 6 mm |
| Zasięg broni | 70 m |
| Prędkość wylotowa (zmierzona) | 140 m/s [459 fps] |




















