M60, A&K
Automatyczny elektryczny karabin airsoft (AEG). Replika modelu M60 [A&K M60]. Więcej
M60, A&K
Automatyczny karabin airsoft (AEG). Replika modelu M60 [A&K M60]. Jest to model udanie wykonany na wzór słynnego amerykańskiego karabinu maszynowego, który był używany w wielu wojnach, od Wietnamu po współczesność. Cała broń charakteryzuje się realistycznym wykończeniem wszystkich detali, bardzo wysokim udziałem metalu, a tym samym dużą wagą. Części takie jak osłona lufy, regulowany dwójnóg, górna pokrywa, uchwyt do przenoszenia, tylne przyrządy celownicze, uchwyt magazynka, zaczep do paska nośnego i podkładka pod kolbę ze składaną podkładką na ramię są wykonane ze stali. Tylko osłona dłoni, uchwyt pistoletowy i kolba są wykonane z litego polimeru. Pozostałe części, takie jak muszka, lufa zewnętrzna, rurka do poboru gazu, korpus i pokrywa suwaka są wykonane ze stopu metalu. Jak prawdziwy karabin maszynowy, jest on wyposażony w składany dwójnóg i kompletny elektryczny magazynek skrzynkowy (2 tryby podawania). W rurce gazowej pod lufą zainstalowano elektronikę MOS FET i potencjometr, który umożliwia regulację szybkostrzelności.Metalowa, masywna skrzynia biegów, często nazywana „cegłą”, zawiera wysokiej jakości stalowe koła zębate, precyzyjne łożyska 8 mm (kulkowe) przy sprężynie M125, metalową prowadnicę sprężyny, wzmocnioną głowicę cylindra i głowicę tłoka próżniowego. W podstawie zachwyci nawet metalowa komora hop-up z jednego kawałka i lufa bez dodatkowych wykończeń o średnicy wewnętrznej 6,08 mm. W zestawie znajduje się plastikowy pręt do czyszczenia i magazynek elektryczny xhi-cap na 3500 kul BB.
Zalecane akcesoria do airsoftu, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie M60, A&K można znaleźć w zakładkach.
Automatyczny karabin airsoft (AEG). Replika modelu M60 [A&K M60]. Jest to model udanie wykonany na wzór słynnego amerykańskiego karabinu maszynowego, który był używany w wielu wojnach, od Wietnamu po współczesność. Cała broń charakteryzuje się realistycznym wykończeniem wszystkich detali, bardzo wysokim udziałem metalu, a tym samym dużą wagą. Części takie jak osłona lufy, regulowany dwójnóg, górna pokrywa, uchwyt do przenoszenia, tylne przyrządy celownicze, uchwyt magazynka, zaczep do paska nośnego i podkładka pod kolbę ze składaną podkładką na ramię są wykonane ze stali. Tylko osłona dłoni, uchwyt pistoletowy i kolba są wykonane z litego polimeru. Pozostałe części, takie jak muszka, lufa zewnętrzna, rurka do poboru gazu, korpus i pokrywa suwaka są wykonane ze stopu metalu. Jak prawdziwy karabin maszynowy, jest on wyposażony w składany dwójnóg i kompletny elektryczny magazynek skrzynkowy (2 tryby podawania). W rurce gazowej pod lufą zainstalowano elektronikę MOS FET i potencjometr, który umożliwia regulację szybkostrzelności.Metalowa, masywna skrzynia biegów, często nazywana „cegłą”, zawiera wysokiej jakości stalowe koła zębate, precyzyjne łożyska 8 mm (kulkowe) przy sprężynie M125, metalową prowadnicę sprężyny, wzmocnioną głowicę cylindra i głowicę tłoka próżniowego. W podstawie zachwyci nawet metalowa komora hop-up z jednego kawałka i lufa bez dodatkowych wykończeń o średnicy wewnętrznej 6,08 mm. W zestawie znajduje się plastikowy pręt do czyszczenia i magazynek elektryczny xhi-cap na 3500 kul BB.
Zalecane akcesoria do airsoftu, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie M60, A&K można znaleźć w zakładkach.
Parametry
| Uwaga | Bateria i ładowarka nie są dołączone. |
|---|---|
| Długość broni | 1110 mm |
| Waga broni | 7,6 kg |
| Długość wewnętrznej lufy | 580 mm |
| Typ Hop-Up | regulowany hop-up |
| Zalecane kulki BBs | 0.25 - 0.28 g |
| Pojemność magazynka | 3500 BB |
| Typ magazynka | xhi-cap |
| Zalecana bateria | Type CQB (9.6V, 2000mAh) |
| Typ wtyczki | Tamiya Mini |
| Tryby ognia | safe/full-auto |
| Przełącznik wyzwalający | mechaniczny |
| Gearbox typ | metal version M60 (8 mm) |
| Typ łożysk | 8 mm, ball bearings, metal |
| Typ silnika | Short torque |
| Wariant silnika | Short |
| AEG typ | NBB |
| Blow Back | Nie |
| Kaliber | 6 mm |
| Zasięg broni | 70 m |
| Prędkość wylotowa (zmierzona) | 140 m/s [459 fps] |

















