M60, A&K
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az M60 modell replikája [A&K M60]. További
M60, A&K
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az M60 modell [A&K M60] replikája. Ez a modell a híres amerikai géppuska sikeres kivitelezése, amelyet Vietnámtól napjainkig számos háborúban vetettek be. A fegyver egészét a részletek realisztikus kidolgozása, a rendkívül magas fémtartalom és ezáltal a nagy súly jellemzi. Az olyan alkatrészek, mint a villanófék, az állítható kétlábú állvány, a felső fedél, a hordozófogantyú, a hátsó célzó, a tár tartó, a hevederforgató és a hajtogatható vállpárnával ellátott válltámasz acélból készültek. Szilárd polimerből csak a kézvédő, a pisztolymarkolat és a válltámasz készült. Az egyéb alkatrészek, mint például az elülső célzó, a külső cső, a gázfogyasztó cső, a test és a csúszka fedele fémötvözetből készültek. Mint egy igazi géppuska, összecsukható kétlábas állvánnyal van felszerelve, és elektromos dobozszerű tárral (2 adagolási mód) rendelkezik. A cső alatti gázcsőben MOS FET elektronika és potenciométer van beépítve, amellyel a tűzgyorsaság beállítható.A fémből készült, masszív sebességváltót gyakran „téglának” nevezik, amely kiváló minőségű acél fogaskerekeket, 8 mm-es precíziós csapágyakat (golyós) M125 rugóval, fém rugóvezetőt, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Az alapban még a fém hop-up kamra is örömet okoz, amely egy darabból áll, és a cső belső átmérője 6,08 mm, további bevonat nélkül. Tartalmaz egy műanyag tisztító rudat és egy xhi-cap elektromos tárat 3500 BB-vel.
Az ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk az M60, A&K termékről a könyvjelzőkben találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az M60 modell [A&K M60] replikája. Ez a modell a híres amerikai géppuska sikeres kivitelezése, amelyet Vietnámtól napjainkig számos háborúban vetettek be. A fegyver egészét a részletek realisztikus kidolgozása, a rendkívül magas fémtartalom és ezáltal a nagy súly jellemzi. Az olyan alkatrészek, mint a villanófék, az állítható kétlábú állvány, a felső fedél, a hordozófogantyú, a hátsó célzó, a tár tartó, a hevederforgató és a hajtogatható vállpárnával ellátott válltámasz acélból készültek. Szilárd polimerből csak a kézvédő, a pisztolymarkolat és a válltámasz készült. Az egyéb alkatrészek, mint például az elülső célzó, a külső cső, a gázfogyasztó cső, a test és a csúszka fedele fémötvözetből készültek. Mint egy igazi géppuska, összecsukható kétlábas állvánnyal van felszerelve, és elektromos dobozszerű tárral (2 adagolási mód) rendelkezik. A cső alatti gázcsőben MOS FET elektronika és potenciométer van beépítve, amellyel a tűzgyorsaság beállítható.A fémből készült, masszív sebességváltót gyakran „téglának” nevezik, amely kiváló minőségű acél fogaskerekeket, 8 mm-es precíziós csapágyakat (golyós) M125 rugóval, fém rugóvezetőt, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Az alapban még a fém hop-up kamra is örömet okoz, amely egy darabból áll, és a cső belső átmérője 6,08 mm, további bevonat nélkül. Tartalmaz egy műanyag tisztító rudat és egy xhi-cap elektromos tárat 3500 BB-vel.
Az ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk az M60, A&K termékről a könyvjelzőkben találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 1110 mm |
| Fegyver súlya | 7,6 kg |
| Belső cső hossza | 580 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.25 - 0.28 g |
| Tárkapacitás | 3500 BB |
| Tár típusa | xhi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type CQB (9.6V, 2000mAh) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version M60 (8 mm) |
| Csapágy típusa | 8 mm, ball bearings, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 70 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 140 m/s [459 fps] |

















