M60, A&K
Automatska električna airsoft puška (AEG). Replicu modela M60 [A&K M60]. Više
M60, A&K
Automatska električna airsoft puška (AEG). Replika modela M60 [A&K M60]. To je model uspješno izrađen prema uzoru na poznati američki mitraljez, koji se koristio u mnogim ratovima od Vijetnama do danas. Cijelo je oružje karakterizirana realističnom izradom svih detalja, iznimno velikim udjelom metala i time velikom težinom. Dijelovi kao što su prigušivač plamena, podesivi bipod, gornji poklopac, ručka za nošenje, stražnji nišani, držač spremnika, okova za remen i jastučić kundaka s preklopnim naslonom za rame izrađeni su od čelika. Čvrsti polimer koriste se samo za rukohvat i kundak. Ostali dijelovi kao što su prednji nišan, vanjska cijev, cijev za dovod plina, kućište i poklopac klizača izrađeni su od legure metala. Kao i pravi mitraljez, opremljen je sklopivim dvonožcem i dolazi s kompletnim električnim spremnikom u obliku kutije (2 načina napajanja). U cijev za dovod plina ispod cijevi ugrađena je MOS FET elektronika i potenciometar pomoću kojeg se može podesiti brzina paljbe.
Masivna metalna kutija s remenicom, često nazivana "cigla", sadrži visokokvalitetne čelične zupčanike, precizne 8 mm kuglične ležajeve na M125 opruzi, metalni vod za oprugu, ojačanu glavu cilindra i vakuumsku glavu klipa. U osnovi će oduševiti i jednodijelna metalna hop-up komora i cijev bez dodatnih završnih obrada s unutarnjim promjerom od 6,08 mm. Uključuje plastičnu šipku za čišćenje i xhi-cap električni spremnik kapaciteta 3500 BB metaka.
Preporučeni airsoft dodaci, parametri, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu M60, A&K možete pronaći u zabilješkama.
Automatska električna airsoft puška (AEG). Replika modela M60 [A&K M60]. To je model uspješno izrađen prema uzoru na poznati američki mitraljez, koji se koristio u mnogim ratovima od Vijetnama do danas. Cijelo je oružje karakterizirana realističnom izradom svih detalja, iznimno velikim udjelom metala i time velikom težinom. Dijelovi kao što su prigušivač plamena, podesivi bipod, gornji poklopac, ručka za nošenje, stražnji nišani, držač spremnika, okova za remen i jastučić kundaka s preklopnim naslonom za rame izrađeni su od čelika. Čvrsti polimer koriste se samo za rukohvat i kundak. Ostali dijelovi kao što su prednji nišan, vanjska cijev, cijev za dovod plina, kućište i poklopac klizača izrađeni su od legure metala. Kao i pravi mitraljez, opremljen je sklopivim dvonožcem i dolazi s kompletnim električnim spremnikom u obliku kutije (2 načina napajanja). U cijev za dovod plina ispod cijevi ugrađena je MOS FET elektronika i potenciometar pomoću kojeg se može podesiti brzina paljbe.
Masivna metalna kutija s remenicom, često nazivana "cigla", sadrži visokokvalitetne čelične zupčanike, precizne 8 mm kuglične ležajeve na M125 opruzi, metalni vod za oprugu, ojačanu glavu cilindra i vakuumsku glavu klipa. U osnovi će oduševiti i jednodijelna metalna hop-up komora i cijev bez dodatnih završnih obrada s unutarnjim promjerom od 6,08 mm. Uključuje plastičnu šipku za čišćenje i xhi-cap električni spremnik kapaciteta 3500 BB metaka.
Preporučeni airsoft dodaci, parametri, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu M60, A&K možete pronaći u zabilješkama.
Parametri
| Obavijest | Baterija i punjač nisu uključeni. |
|---|---|
| Dužina oružja | 1110 mm |
| Težina oružja | 7,6 kg |
| Dužina unutarnje cijevi | 580 mm |
| Tip Hop-Up | podesiv hop-up |
| Preporučene BBs | 0.25 - 0.28 g |
| Kapacitet spremnika | 3500 BB |
| Vrsta spremnika | xhi-cap |
| Preporučena baterija | Type CQB (9.6V, 2000mAh) |
| Tip utikača | Tamiya Mini |
| Načini paljbe | safe/full-auto |
| Okidački prekidač | mehanički |
| Gearbox tip | metal version M60 (8 mm) |
| Vrsta ležajeva | 8 mm, ball bearings, metal |
| Tip motora | Short torque |
| Motorna varijanta | Short |
| AEG tip | NBB |
| Blow Back | Ne |
| Kalibar | 6 mm |
| Domet oružja | 70 m |
| Brzina iz cijevi (izmjerena) | 140 m/s [459 fps] |

















