MP40, AGM
Automatska električna airsoft puška (AEG). Replika modela MP40. Više
MP40, AGM
Automatska električna airsoft puška (AEG). Replic model MP40 u potpuno metalnoj verziji s preklopnim kundakom. Puške sadrže metalni mjenjač s ojačanim glavom cilindra, vakuumskom glavom klipa i čeličnim zupčanicima. Pakiranje uključuje punjač, bateriju 8,4 V/1100 mAh, brzi punjač, čistač i spremnik malog kapaciteta od 50 BB metaka.
Preporučeni airsoft dodaci, parametri, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu MP40, AGM možete pronaći u zabilješkama.
Automatska električna airsoft puška (AEG). Replic model MP40 u potpuno metalnoj verziji s preklopnim kundakom. Puške sadrže metalni mjenjač s ojačanim glavom cilindra, vakuumskom glavom klipa i čeličnim zupčanicima. Pakiranje uključuje punjač, bateriju 8,4 V/1100 mAh, brzi punjač, čistač i spremnik malog kapaciteta od 50 BB metaka.
Preporučeni airsoft dodaci, parametri, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu MP40, AGM možete pronaći u zabilješkama.
Parametri
| Obavijest | Baterija i punjač su uključeni. |
|---|---|
| Dužina oružja | 835/620 mm |
| Težina oružja | 3 kg |
| Dužina unutarnje cijevi | 247 mm |
| Tip Hop-Up | podesiv hop-up |
| Preporučene BBs | 0.12 - 0.20 g |
| Kapacitet spremnika | 50 BB |
| Vrsta spremnika | low-cap |
| Preporučena baterija | Type Mini (8.4V) |
| Tip utikača | Tamiya Mini |
| Načini paljbe | safe/semi-auto/full-auto |
| Okidački prekidač | mehanički |
| Gearbox tip | metal version MP40 |
| Vrsta ležajeva | 6 mm, bushing, nylon |
| Motorna varijanta | Short |
| AEG tip | NBB |
| Blow Back | Ne |
| Kalibar | 6 mm |
| Domet oružja | 58 m |
| Brzina iz cijevi (izmjerena) | 115 m/s [377 fps] |

















