Walther P99, God of War, fekete, GBB, WE
Gázos airsoft fegyver Blow Back rendszerrel. A Walther P99, God of War replikája a WE-től. A fegyver modern változata fekete polimer vázzal és fém csúszkával. További
Walther P99, God of War, fekete, GBB, WE
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A Walther P99, God of War replikája a WE-től. A fegyver modern változata, fekete polimer kerettel és fém csúszkával. Ez a pisztoly modell az újabb 007-es ügynökös filmeknek is köszönhetően vált híressé, amelyekben James Bond személyes fegyverként használta. A P99 nem külső kalapácsot, hanem csak belső ütőszerkezetet használ. Az előre megfeszített ütőállvány állapota látható és tapintható a csúszka hátulján. Mint minden GBB pisztoly, ez is rendelkezik valósághű szétszereléssel, csúszkaütközővel és az előre megfeszített ütőállvány funkcionális kioldásával. A kellemes és biztos fogást a modell nagyobb súlya és az ergonómikusan kialakított markolat segíti. A csomag része a markolat felületén található érdesített markolat, amely még jobb illeszkedést biztosít a kényelmes fogáshoz.A mozgó csúszka miatt rendszeresen el kell végezni a felhasználói szétszerelést. Így a fegyver alaposan megtisztítható, a csúszó felületek és a szelepek összes O-gyűrűs tömítései megkenhetők. Ehhez a tökéletes szilikonolaj/zsír használható, amely a kiegészítők között található. Csak így biztosítható a félautomata lövés módban történő újratöltés helyes és megbízható működése. A fent említett okok miatt ezeket a modelleket leggyakrabban a lelkes „katonai” airsoft egységek használják. Népszerűségre tettek szert még az egyéni lövészek körében is, akik biztonságosan szeretnének gyakorolni a fegyver kezelését és lövöldözést a lőtéren kívül.
A Walther P99, God of War, fekete, GBB, WE termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A Walther P99, God of War replikája a WE-től. A fegyver modern változata, fekete polimer kerettel és fém csúszkával. Ez a pisztoly modell az újabb 007-es ügynökös filmeknek is köszönhetően vált híressé, amelyekben James Bond személyes fegyverként használta. A P99 nem külső kalapácsot, hanem csak belső ütőszerkezetet használ. Az előre megfeszített ütőállvány állapota látható és tapintható a csúszka hátulján. Mint minden GBB pisztoly, ez is rendelkezik valósághű szétszereléssel, csúszkaütközővel és az előre megfeszített ütőállvány funkcionális kioldásával. A kellemes és biztos fogást a modell nagyobb súlya és az ergonómikusan kialakított markolat segíti. A csomag része a markolat felületén található érdesített markolat, amely még jobb illeszkedést biztosít a kényelmes fogáshoz.A mozgó csúszka miatt rendszeresen el kell végezni a felhasználói szétszerelést. Így a fegyver alaposan megtisztítható, a csúszó felületek és a szelepek összes O-gyűrűs tömítései megkenhetők. Ehhez a tökéletes szilikonolaj/zsír használható, amely a kiegészítők között található. Csak így biztosítható a félautomata lövés módban történő újratöltés helyes és megbízható működése. A fent említett okok miatt ezeket a modelleket leggyakrabban a lelkes „katonai” airsoft egységek használják. Népszerűségre tettek szert még az egyéni lövészek körében is, akik biztonságosan szeretnének gyakorolni a fegyver kezelését és lövöldözést a lőtéren kívül.
A Walther P99, God of War, fekete, GBB, WE termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 180 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 0,68 kg |
| Belső cső hossza | 90 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 24 BB |
| Tűz módok | safe/semi-auto |
| Gázfegyver típusa | GBB |
| Blow Back | Igen, gázos |
| Hajtógáz típusa | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 45 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 90 m/s [295 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 95 m/s [312 fps] |


































