Walther P99, God of War, czarny, GBB, WE
Broń airsoft na gaz z systemem Blow Back. Replika Walther P99, God of War firmy WE. Nowoczesna wersja broni z czarną polimerową ramą i metalową zasuwą. Więcej
Walther P99, God of War, czarny, GBB, WE
Nowoczesna wersja pistoletu z czarną polimerową ramą i metalową zasuwą. Model ten stał się popularny dzięki nowszym filmom z agentem 007 – Jamesem Bondem, który używał go jako swojej osobistej broni. P99 nie posiada zewnętrznego kurka, a jedynie wewnętrzny iglicę. Stan napiętego iglicy jest widoczny i wyczuwalny z tyłu zamka. Jak każdy pistolet GBB, posiada on również realistyczny mechanizm rozkładania, blokadę zamka i funkcjonalne zwolnienie napiętej iglicy. Przyjemny i pewny chwyt zapewnia większa waga całego modelu oraz ergonomicznie ukształtowana rękojeść. Częścią opakowania jest chropowata powierzchnia rękojeści, która zapewnia lepsze dopasowanie do dłoni.
Ze względu na ruchomy suwak konieczne jest regularne rozkładanie broni przez użytkownika. W ten sposób broń jest dokładnie czyszczona, smarowane są powierzchnie ślizgowe i wszystkie uszczelki O-ring w zaworach. Idealny do tego celu jest olej/smar silikonowy, który można znaleźć w zestawie akcesoriów. Tylko w ten sposób można zapewnić prawidłowe i niezawodne działanie przeładowania w trybie strzelania półautomatycznego. Z powyższych powodów modele te są najczęściej używane przez entuzjastyczne „wojskowe” jednostki airsoftowe. Zyskały popularność nawet wśród indywidualnych strzelców, którzy chcą bezpiecznie trenować posługiwanie się bronią i strzelanie poza strzelnicą.
Zalecane akcesoria airsoftowe, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie Walther P99, God of War, czarny, GBB, WE można znaleźć w zakładkach.
Nowoczesna wersja pistoletu z czarną polimerową ramą i metalową zasuwą. Model ten stał się popularny dzięki nowszym filmom z agentem 007 – Jamesem Bondem, który używał go jako swojej osobistej broni. P99 nie posiada zewnętrznego kurka, a jedynie wewnętrzny iglicę. Stan napiętego iglicy jest widoczny i wyczuwalny z tyłu zamka. Jak każdy pistolet GBB, posiada on również realistyczny mechanizm rozkładania, blokadę zamka i funkcjonalne zwolnienie napiętej iglicy. Przyjemny i pewny chwyt zapewnia większa waga całego modelu oraz ergonomicznie ukształtowana rękojeść. Częścią opakowania jest chropowata powierzchnia rękojeści, która zapewnia lepsze dopasowanie do dłoni.
Ze względu na ruchomy suwak konieczne jest regularne rozkładanie broni przez użytkownika. W ten sposób broń jest dokładnie czyszczona, smarowane są powierzchnie ślizgowe i wszystkie uszczelki O-ring w zaworach. Idealny do tego celu jest olej/smar silikonowy, który można znaleźć w zestawie akcesoriów. Tylko w ten sposób można zapewnić prawidłowe i niezawodne działanie przeładowania w trybie strzelania półautomatycznego. Z powyższych powodów modele te są najczęściej używane przez entuzjastyczne „wojskowe” jednostki airsoftowe. Zyskały popularność nawet wśród indywidualnych strzelców, którzy chcą bezpiecznie trenować posługiwanie się bronią i strzelanie poza strzelnicą.
Zalecane akcesoria airsoftowe, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie Walther P99, God of War, czarny, GBB, WE można znaleźć w zakładkach.
Parametry
| Długość broni | 180 mm |
|---|---|
| Waga broni | 0,68 kg |
| Długość wewnętrznej lufy | 90 mm |
| Typ Hop-Up | regulowany hop-up |
| Zalecane kulki BBs | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Pojemność magazynka | 24 BB |
| Tryby ognia | safe/semi-auto |
| Typ pistoletu gazowego | GBB |
| Blow Back | Tak, gazowy |
| Gaz napędowy | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Zasięg broni | 45 m |
| Prędkość wylotowa (producent) | 90 m/s [295 fps] |
| Prędkość wylotowa (zmierzona) | 95 m/s [312 fps] |


































