Walther P99, God of War, crna, GBB, WE
Gas pištolj za airsoft s Blow Back sustavom. Replicu Walther P99, God of War od WE. Moderna varijanta pištolja s crnim polimernim okvirom i metalnim zatvaračem. Više
Walther P99, God of War, crna, GBB, WE
Gasni airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Replicu Walther P99, God of War od WE. Moderna varijanta pištolja s crnim polimernim okvirom i metalnim zatvaračem. Ovaj model pištolja također je postao poznat zahvaljujući novijim filmovima o agentu 007 – Jamesu Bondu, koji ga je koristio kao osobno oružje. P99 ne koristi vanjski čekić, već samo unutarnji udarni mehanizam. Stanje napunjenog udarnika vidljivo je i opipljivo na stražnjoj strani klizača. Kao i svako GBB oružje, ima i realistično rastavljanje, zaustavnik klizača i funkcionalno otpuštanje napunjenog udarnika. Ugodno i sigurno držanje omogućeno je većoj težini cijelog modela i ergonomski oblikovanoj dršci. U paketu su i hrapave površine drške za bolje prianjanje.
Zbog pomične klizne cijevi potrebno je redovito rastavljati pištolj. Tako temeljito očistite pištolj, podmažite klizne površine i sve O-prstenaste brtve u ventilima. Za to je savršeno silikonsko ulje/mast, koje možete pronaći u paketu s dodacima. Samo na taj način osigurat ćete ispravan i pouzdan rad punjenja u poluautomatskom načinu gađanja. Iz gore navedenih razloga, ove modele najčešće koriste entuzijastične "vojne" airsoft jedinice. Popularnost su stekli čak i među pojedinačnim strijelcima koji žele vježbati sigurno rukovanje i gađanje oružjem izvan strelišta.
Preporučene airsoft dodatke, parametre, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu Walther P99, God of War, crna, GBB, WE možete pronaći u zabilješkama.
Gasni airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Replicu Walther P99, God of War od WE. Moderna varijanta pištolja s crnim polimernim okvirom i metalnim zatvaračem. Ovaj model pištolja također je postao poznat zahvaljujući novijim filmovima o agentu 007 – Jamesu Bondu, koji ga je koristio kao osobno oružje. P99 ne koristi vanjski čekić, već samo unutarnji udarni mehanizam. Stanje napunjenog udarnika vidljivo je i opipljivo na stražnjoj strani klizača. Kao i svako GBB oružje, ima i realistično rastavljanje, zaustavnik klizača i funkcionalno otpuštanje napunjenog udarnika. Ugodno i sigurno držanje omogućeno je većoj težini cijelog modela i ergonomski oblikovanoj dršci. U paketu su i hrapave površine drške za bolje prianjanje.
Zbog pomične klizne cijevi potrebno je redovito rastavljati pištolj. Tako temeljito očistite pištolj, podmažite klizne površine i sve O-prstenaste brtve u ventilima. Za to je savršeno silikonsko ulje/mast, koje možete pronaći u paketu s dodacima. Samo na taj način osigurat ćete ispravan i pouzdan rad punjenja u poluautomatskom načinu gađanja. Iz gore navedenih razloga, ove modele najčešće koriste entuzijastične "vojne" airsoft jedinice. Popularnost su stekli čak i među pojedinačnim strijelcima koji žele vježbati sigurno rukovanje i gađanje oružjem izvan strelišta.
Preporučene airsoft dodatke, parametre, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu Walther P99, God of War, crna, GBB, WE možete pronaći u zabilješkama.
Parametri
| Dužina oružja | 180 mm |
|---|---|
| Težina oružja | 0,68 kg |
| Dužina unutarnje cijevi | 90 mm |
| Tip Hop-Up | podesiv hop-up |
| Preporučene BBs | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Kapacitet spremnika | 24 BB |
| Načini paljbe | safe/semi-auto |
| Tip plinskog pištolja | GBB |
| Blow Back | Da, plin |
| Plinski pogon | GreenGas |
| Kalibar | 6 mm |
| Domet oružja | 45 m |
| Brzina iz cijevi (proizvođač) | 90 m/s [295 fps] |
| Brzina iz cijevi (izmjerena) | 95 m/s [312 fps] |


































