M4 URX3 CQB, műanyag, TAN, Cyma Sport, CM.516
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Replika M4 URX3 CQB [CM.516] Cyma Sport Edition, ABS műanyag testtel, homok színben. További
M4 URX3 CQB, műanyag, TAN, Cyma Sport, CM.516
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). M4 URX3 CQB [CM.516] Cyma Sport Edition replika, ABS műanyag testtel és fém külső csővel. A CM.5XX sorozat alacsonyabb kategóriájú, teljes egészében műanyag M4 fegyverek ára elsősorban a kezdő lövészeknek szól. A márka feldolgozásával ismét nem okozott csalódást, és továbbra is népszerű az airsoft széles közönsége körében. A fegyver a legújabb kiadásból származik, amelynek testét újrafeldolgozták, funkcionális kivetőnyílással, csúszkás sínnel és fém utánzatú csúszkával. Rövidebb M4 modell műanyag RIS KAC típusú kézvédővel, taktikai dugaszolható állvánnyal (6 beállítási pozíció) és összecsukható KAC célzóberendezéssel, amelyhez különféle optikai eszközök vagy vörös pontok csatlakoztathatók.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós csapágyakat (8 mm, kereszthornyos), M125 rugót, fém rugóvezetőt csapággyal, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Az alapban még a fém Hop-Up kamra is örömet okoz, amely egy darabból áll, és a cső belső átmérője 6,08 mm, további bevonat nélkül. Tartalmaz egy töltőt, 8,4 V/1200 mAh-s akkumulátort (kicsi csatlakozó), műanyag tisztító rudat, hevedert és Wind Up Hi-cap magazint 300 töltényhez.
Mi az a Cyma Sport Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megnevezéseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új és logikusabb, három termékcsaládra osztott felosztásra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Sport Edition 2025 óta további fejlesztéseken esett át a korábbi verziókhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Számos fejlesztés történt a belső alkatrészeken is, például új hop-up gumiszalagok, egyes esetekben akár teljes kamrák, új sebességváltók és teherbíró belső alkatrészek is.
A Cyma Sport Edition az airsoft fegyverek alapvető termékcsaládja, amely elsősorban kezdő játékosoknak és szabadidős használatra készült. Megfizethető, egyszerűsített kialakítású elektromos (AEG) replikákat kínál, amelyek azonban megbízhatóságukban és funkcionalitásukban nem maradnak el a drágább modellektől.
Az M4 URX3 CQB, műanyag, TAN, Cyma Sport, CM.516 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). M4 URX3 CQB [CM.516] Cyma Sport Edition replika, ABS műanyag testtel és fém külső csővel. A CM.5XX sorozat alacsonyabb kategóriájú, teljes egészében műanyag M4 fegyverek ára elsősorban a kezdő lövészeknek szól. A márka feldolgozásával ismét nem okozott csalódást, és továbbra is népszerű az airsoft széles közönsége körében. A fegyver a legújabb kiadásból származik, amelynek testét újrafeldolgozták, funkcionális kivetőnyílással, csúszkás sínnel és fém utánzatú csúszkával. Rövidebb M4 modell műanyag RIS KAC típusú kézvédővel, taktikai dugaszolható állvánnyal (6 beállítási pozíció) és összecsukható KAC célzóberendezéssel, amelyhez különféle optikai eszközök vagy vörös pontok csatlakoztathatók.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós csapágyakat (8 mm, kereszthornyos), M125 rugót, fém rugóvezetőt csapággyal, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Az alapban még a fém Hop-Up kamra is örömet okoz, amely egy darabból áll, és a cső belső átmérője 6,08 mm, további bevonat nélkül. Tartalmaz egy töltőt, 8,4 V/1200 mAh-s akkumulátort (kicsi csatlakozó), műanyag tisztító rudat, hevedert és Wind Up Hi-cap magazint 300 töltényhez.
Mi az a Cyma Sport Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megnevezéseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új és logikusabb, három termékcsaládra osztott felosztásra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Sport Edition 2025 óta további fejlesztéseken esett át a korábbi verziókhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Számos fejlesztés történt a belső alkatrészeken is, például új hop-up gumiszalagok, egyes esetekben akár teljes kamrák, új sebességváltók és teherbíró belső alkatrészek is.
A Cyma Sport Edition az airsoft fegyverek alapvető termékcsaládja, amely elsősorban kezdő játékosoknak és szabadidős használatra készült. Megfizethető, egyszerűsített kialakítású elektromos (AEG) replikákat kínál, amelyek azonban megbízhatóságukban és funkcionalitásukban nem maradnak el a drágább modellektől.
Az M4 URX3 CQB, műanyag, TAN, Cyma Sport, CM.516 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő a csomag része. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 795/710 mm |
| Fegyver súlya | 1,88 kg |
| Belső cső hossza | 280 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 300 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type CQB (9.6V, 1600mAh) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | reinforced version 2 (8 mm) |
| Csapágy típusa | 8 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Long torque |
| Motor változata | Long |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 60 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 110 m/s [361 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 130 m/s [427 fps] |




































