M24 SWS, katonai, fekete, Cyma, CM.702A
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Cyma M24 SWS Military [CM.702A] modelljének fekete színű replikája. További
M24 SWS, Military, fekete, Cyma, CM.702A
Rugós meghajtású airsoft fegyver. Az M24 SWS Military [CM.702A] modell replikája, fekete színben, a Cyma gyártótól. Kiváló kivitelezésű ABS műanyag állvánnyal, teljes fémes ravaszmechanizmussal és könnyű súlyával, külső bordázattal rendelkezik. A gumiból készült válltámasz lehetővé teszi az egyéni hosszúság beállítását.A fegyver alapmodellje hevederforgatókkal, optikai célzószerkezet felszerelésére szolgáló sínnel és állítható hop-up mechanizmussal van felszerelve. A fegyverhez könnyen rögzíthető kétlábú állvány is tartozik a pontosabb lövés érdekében. Tartalmaz egy gyorsbetöltőt, egy műanyag tisztító rudat a cső tisztításához és egy 20 BB-s tárral.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a M24 SWS, Military, fekete, Cyma, CM.702A termékről a könyvjelzők között találhatók.
Rugós meghajtású airsoft fegyver. Az M24 SWS Military [CM.702A] modell replikája, fekete színben, a Cyma gyártótól. Kiváló kivitelezésű ABS műanyag állvánnyal, teljes fémes ravaszmechanizmussal és könnyű súlyával, külső bordázattal rendelkezik. A gumiból készült válltámasz lehetővé teszi az egyéni hosszúság beállítását.A fegyver alapmodellje hevederforgatókkal, optikai célzószerkezet felszerelésére szolgáló sínnel és állítható hop-up mechanizmussal van felszerelve. A fegyverhez könnyen rögzíthető kétlábú állvány is tartozik a pontosabb lövés érdekében. Tartalmaz egy gyorsbetöltőt, egy műanyag tisztító rudat a cső tisztításához és egy 20 BB-s tárral.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a M24 SWS, Military, fekete, Cyma, CM.702A termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 1100/1160 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 3,00 kg |
| Belső cső hossza | 485 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.30 - 0.32 - 0.36 g |
| Tárkapacitás | 20 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 75 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 150 m/s [492 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 150 m/s [492 fps] |











































