FN SCAR HEAVY, fekete, D-Boys, BY-805B, SC-02B
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). FN SCAR HEAVY modell replika - Fekete [BY-805B/SC-02B]. További
FN SCAR HEAVY, fekete, D-Boys, BY-805B, SC-02B
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az FN SCAR HEAVY modell replikája - Fekete [BY-805B/SC-02B] teljes fém kivitelben. A felső rész hosszú RIS sínnel van felszerelve a távcső és különböző red dot célzók felszereléséhez, valamint rövidebb RIS sínekkel a kézvédőn, amelyek taktikai kiegészítők használatát teszik lehetővé. Ez a modern típusú fegyver teljesen állítható és összecsukható célzóberendezéssel van felszerelve. Az olyan vezérlők, mint a választókar, a feszítőkar és a tárreteszelő kétoldalúan megoldottak. A reteszelő teljesen működőképes, amit a porvédő alatt található hop-up szabályozásnál fog értékelni. Az akkumulátor az oldalra hajtható, behúzható (6 állási pozíció) válltámaszban található, amely gyorsan állítható arcpárnával van felszerelve.A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós 7 mm-es golyóscsapágyakat, M120 rugót, rugóvezetőt csapággyal, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. A csomag tartalma: töltő (kicsi csatlakozó), tisztító rúd és feltekerhető, nagy kapacitású 500 töltényes tár. Az ehhez a fegyvermodellhez ajánlott akkumulátor típusa a termék részletes leírásának „Kiegészítők” fülén található.
Az ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a FN SCAR HEAVY, fekete, D-Boys, BY-805B, SC-02B termékről a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az FN SCAR HEAVY modell replikája - Fekete [BY-805B/SC-02B] teljes fém kivitelben. A felső rész hosszú RIS sínnel van felszerelve a távcső és különböző red dot célzók felszereléséhez, valamint rövidebb RIS sínekkel a kézvédőn, amelyek taktikai kiegészítők használatát teszik lehetővé. Ez a modern típusú fegyver teljesen állítható és összecsukható célzóberendezéssel van felszerelve. Az olyan vezérlők, mint a választókar, a feszítőkar és a tárreteszelő kétoldalúan megoldottak. A reteszelő teljesen működőképes, amit a porvédő alatt található hop-up szabályozásnál fog értékelni. Az akkumulátor az oldalra hajtható, behúzható (6 állási pozíció) válltámaszban található, amely gyorsan állítható arcpárnával van felszerelve.A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós 7 mm-es golyóscsapágyakat, M120 rugót, rugóvezetőt csapággyal, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. A csomag tartalma: töltő (kicsi csatlakozó), tisztító rúd és feltekerhető, nagy kapacitású 500 töltényes tár. Az ehhez a fegyvermodellhez ajánlott akkumulátor típusa a termék részletes leírásának „Kiegészítők” fülén található.
Az ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a FN SCAR HEAVY, fekete, D-Boys, BY-805B, SC-02B termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | A csomag tartalmazza a töltőt, de az akkumulátort nem. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 875/820/635 mm |
| Fegyver súlya | 3,10 kg |
| Belső cső hossza | 363 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.25 - 0.28 g |
| Tárkapacitás | 500 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Mini (9.6V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 2 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, ball bearings, metal |
| Motor típusa | Long torque |
| Motor változata | Long |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 63 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 125 m/s [410 fps] |


































