Next Gen. URG-I 14 inch, SOPMOD Block 3, barna, EBB, Tokyo Marui
Elektromos airsoft fegyver. Az URG-I modell replikája a japán Tokyo Marui cég SOPMOD Block 3 módosításában. A modernizált M4 modell 14 hüvelykes csővel és MK16 M-LOK DDC homokszínű kézvédővel van felszerelve. Az eredeti fegyverváltozatot jelenleg az Egyesült Államok hadseregének különleges erői (SF), az úgynevezett „zöldsapkások” használják. A Next Generatiom sorozat legújabb airsoft replikája teljes fém kivitelű, a zárhordozó mozgása valósághű, visszarúgás és funkcionális zárfogó üres tár esetén. További
Next Gen. URG-I 14 hüvelyk, SOPMOD Block 3, barna, EBB, Tokyo Marui
Elektromos airsoft fegyver. Az URG-I modell replikája a japán Tokyo Marui cég SOPMOD Block 3 módosításában. A valódi fegyverváltozatot jelenleg az Egyesült Államok hadseregének különleges erői (SF), az úgynevezett „zöldsapkások” használják. A Next Generatiom sorozat legújabb airsoft replikája teljes fém kivitelű, a zárhordozó imitációja valósághűen mozog, visszarúgás-hatású és funkcionális zárfogóval rendelkezik, ha a tár üres. Az M4 modern adaptációja, az SOPMOD Block 3, homokszínű, fém MK16 M-LOK DDC kézvédővel van felszerelve, amely sokkal vékonyabb, ezért kiváló fogást garantál. A könnyű, mégis nagyon erős M-LOK rendszer lehetővé teszi bármilyen taktikai kiegészítő felszerelését, vagy a három különböző hosszúságú (3, 5 és 7 réses) RIS sín egyedi mozgatását más kiegészítők rögzítéséhez. A fegyver rendelkezik egy teleszkóposan csúszó, barna színű Crane állvánnyal is. Ez 6 beállítási pozíciót és belső teret kínál az ajánlott akkumulátor behelyezéséhez. A 14 hüvelykes fém külső cső 14 mm-es CCW menettel van ellátva. A végén található villanáscsökkentő helyettesíthető nyomjelző hangtompítóval. A felső és leghosszabb RIS sín egy pár összecsukható és teljesen állítható célzóval van felszerelve. Lehetőség van egy vörös pontos célzó vagy egy nagyítóval ellátott távcső egyszerű felszerelésére is. A fegyver a legújabb kiadásból származik, amelynek fém teste újrafeldolgozott, valósághű porvédő fedéllel, kétkezes töltőkarral és funkcionális reteszelőkarral rendelkezik.Fontos tudni, hogy a Next Gen sorozat fegyverei csak bizonyos típusú tárakkal és a legtöbb belső alkatrésszel használhatók, mivel a fegyver visszarúgási rendszere eltérő. A Marui szokásos AEG-jeitől eltérően nyomatékalkatrészeik nagyon magas színvonalúak, különösen mivel többségük fémből készült, így a lövés teljesítménye, a megbízhatóság és a tartósság páratlan szinten van. A csomag tartalmaz egy tisztító rudat a cső tisztításához, egy reduktort az akkumulátor töltéséhez, 3 db különböző hosszúságú RIS sínt és egy 82 töltényes fém Lowcap tárat.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a Next Gen. URG-I 14 inch, SOPMOD Block 3, tan, EBB, Tokyo Marui termékről a könyvjelzők között találhatók.
Elektromos airsoft fegyver. Az URG-I modell replikája a japán Tokyo Marui cég SOPMOD Block 3 módosításában. A valódi fegyverváltozatot jelenleg az Egyesült Államok hadseregének különleges erői (SF), az úgynevezett „zöldsapkások” használják. A Next Generatiom sorozat legújabb airsoft replikája teljes fém kivitelű, a zárhordozó imitációja valósághűen mozog, visszarúgás-hatású és funkcionális zárfogóval rendelkezik, ha a tár üres. Az M4 modern adaptációja, az SOPMOD Block 3, homokszínű, fém MK16 M-LOK DDC kézvédővel van felszerelve, amely sokkal vékonyabb, ezért kiváló fogást garantál. A könnyű, mégis nagyon erős M-LOK rendszer lehetővé teszi bármilyen taktikai kiegészítő felszerelését, vagy a három különböző hosszúságú (3, 5 és 7 réses) RIS sín egyedi mozgatását más kiegészítők rögzítéséhez. A fegyver rendelkezik egy teleszkóposan csúszó, barna színű Crane állvánnyal is. Ez 6 beállítási pozíciót és belső teret kínál az ajánlott akkumulátor behelyezéséhez. A 14 hüvelykes fém külső cső 14 mm-es CCW menettel van ellátva. A végén található villanáscsökkentő helyettesíthető nyomjelző hangtompítóval. A felső és leghosszabb RIS sín egy pár összecsukható és teljesen állítható célzóval van felszerelve. Lehetőség van egy vörös pontos célzó vagy egy nagyítóval ellátott távcső egyszerű felszerelésére is. A fegyver a legújabb kiadásból származik, amelynek fém teste újrafeldolgozott, valósághű porvédő fedéllel, kétkezes töltőkarral és funkcionális reteszelőkarral rendelkezik.Fontos tudni, hogy a Next Gen sorozat fegyverei csak bizonyos típusú tárakkal és a legtöbb belső alkatrésszel használhatók, mivel a fegyver visszarúgási rendszere eltérő. A Marui szokásos AEG-jeitől eltérően nyomatékalkatrészeik nagyon magas színvonalúak, különösen mivel többségük fémből készült, így a lövés teljesítménye, a megbízhatóság és a tartósság páratlan szinten van. A csomag tartalmaz egy tisztító rudat a cső tisztításához, egy reduktort az akkumulátor töltéséhez, 3 db különböző hosszúságú RIS sínt és egy 82 töltényes fém Lowcap tárat.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a Next Gen. URG-I 14 inch, SOPMOD Block 3, tan, EBB, Tokyo Marui termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 900/825 mm |
| Fegyver súlya | 3,235 kg |
| Belső cső hossza | 275 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 82 BB |
| Tár típusa | low-cap |
| Ajánlott akkumulátor | SOPMOD 8.4V, 1300mAh |
| Csatlakozó típusa | ET1 |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | Next Generation verze 2 |
| Csapágy típusa | 5.9 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | EG1000 |
| Motor változata | Long |
| AEG típusa | EBB |
| Blow Back | Igen, elektromos |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 50 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 90 m/s [295 fps] |


















































