VSR-10, fa, RIS sín, Cyma, CM.701C
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A VSR-10 [CM.701C] modell replikája műanyag állvánnyal, gyönyörű fa utánzattal. A puska már alapfelszereltségként rendelkezik RIS sínnel, amely optikai célzók felszerelésére alkalmas. További
VSR-10, fa, RIS sín, Cyma, CM.701C
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A VSR-10 [CM.701C] modell replikája műanyag állvánnyal, gyönyörű fa utánzattal. Robusztus külső cső. A csappantyú fém tokjának felső részén található RIS sín az optikai célzók rögzítőgyűrűinek rögzítésére szolgál. Az állítható hop-up rendszer könnyen és gyorsan beállítható a kézvédő külső részén található kis karral. A csomag tartalma: gyorsbetöltő, műanyag tisztító rúd a cső tisztításához és 55 BB-s tár.
Figyelem: A fegyver belső rendszere a Tokyo Marui márkájú VSR-10 mesterlövészpuskákhoz hasonlóan van kialakítva, így ugyanazok a fejlesztő alkatrészek használhatók az olcsóbb és népszerűbb kínai másolatokban is.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a VSR-10, fa, RIS sín, Cyma, CM.701C termékről a könyvjelzők között találhatók.
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A VSR-10 [CM.701C] modell replikája műanyag állvánnyal, gyönyörű fa utánzattal. Robusztus külső cső. A csappantyú fém tokjának felső részén található RIS sín az optikai célzók rögzítőgyűrűinek rögzítésére szolgál. Az állítható hop-up rendszer könnyen és gyorsan beállítható a kézvédő külső részén található kis karral. A csomag tartalma: gyorsbetöltő, műanyag tisztító rúd a cső tisztításához és 55 BB-s tár.
Figyelem: A fegyver belső rendszere a Tokyo Marui márkájú VSR-10 mesterlövészpuskákhoz hasonlóan van kialakítva, így ugyanazok a fejlesztő alkatrészek használhatók az olcsóbb és népszerűbb kínai másolatokban is.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a VSR-10, fa, RIS sín, Cyma, CM.701C termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 1075 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 2,25 kg |
| Belső cső hossza | 430 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.30 - 0.32 - 0.36 g |
| Tárkapacitás | 55 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 75 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 150 m/s [492 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 150 m/s [492 fps] |



















































