VSR-10, drvo, RIS šina, Cyma, CM.701C
Airsoft pištolj na oprugu. Replika modela VSR-10 [CM.701C] s plastičnom kundakom i lijepom imitacijom drveta. Puška je već opremljena osnovnom RIS šinom, koja je pogodna za montažu optičkih nišana. Više
VSR-10, drvo, RIS šina, Cyma, CM.701C
Zračna puška na oprugu. Replicu modela VSR-10 [CM.701C] s plastičnom kundakom i lijepom imitacijom drveta. Robusni vanjski cijevni nastavak. RIS šina na gornjem dijelu metalnog kućišta zatvarača služi za pričvršćivanje nosača za optičke nišane. Podesiv hop-up sustav može se lako i brzo podesiti malim polugom na vanjskoj strani rukohvata. Pakiranje također uključuje brzi punjač, plastičnu čačkalicu za čišćenje cijevi i spremnik kapaciteta 55 BB-ova.
Upozorenje: Unutarnji sustav oružja dizajniran je kao i kod brendiranih snajperskih pušaka VSR-10 tvrtke Tokyo Marui, stoga se isti dijelovi za nadogradnju mogu koristiti i u jeftinijim i popularnim kineskim kopijama.
Preporučeni airsoft dodaci, parametri, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu VSR-10, drveni, RIS šina, Cyma, CM.701C možete pronaći u zabilješkama.
Zračna puška na oprugu. Replicu modela VSR-10 [CM.701C] s plastičnom kundakom i lijepom imitacijom drveta. Robusni vanjski cijevni nastavak. RIS šina na gornjem dijelu metalnog kućišta zatvarača služi za pričvršćivanje nosača za optičke nišane. Podesiv hop-up sustav može se lako i brzo podesiti malim polugom na vanjskoj strani rukohvata. Pakiranje također uključuje brzi punjač, plastičnu čačkalicu za čišćenje cijevi i spremnik kapaciteta 55 BB-ova.
Upozorenje: Unutarnji sustav oružja dizajniran je kao i kod brendiranih snajperskih pušaka VSR-10 tvrtke Tokyo Marui, stoga se isti dijelovi za nadogradnju mogu koristiti i u jeftinijim i popularnim kineskim kopijama.
Preporučeni airsoft dodaci, parametri, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu VSR-10, drveni, RIS šina, Cyma, CM.701C možete pronaći u zabilješkama.
Parametri
| Dužina oružja | 1075 mm |
|---|---|
| Težina oružja | 2,25 kg |
| Dužina unutarnje cijevi | 430 mm |
| Tip Hop-Up | podesiv hop-up |
| Preporučene BBs | 0.30 - 0.32 - 0.36 g |
| Kapacitet spremnika | 55 BB |
| Načini paljbe | safe/one-shot |
| Blow Back | Ne |
| Kalibar | 6 mm |
| Domet oružja | 75 m |
| Brzina iz cijevi (proizvođač) | 150 m/s [492 fps] |
| Brzina iz cijevi (izmjerena) | 150 m/s [492 fps] |



















































