VSR-10, drewno, szyna RIS, Cyma, CM.701C
Karabin ASG napędzany sprężyną. Replika modelu VSR-10 [CM.701C] w plastikowej kolbie z pięknym imitacją drewna. Karabin jest już wyposażony w podstawową szynę RIS, która nadaje się do montażu celowników optycznych. Więcej
VSR-10, drewno, szyna RIS, Cyma, CM.701C
Karabin airsoft napędzany sprężyną. Replika modelu VSR-10 [CM.701C] w plastikowej kolbie z pięknym imitacją drewna. Solidna lufa zewnętrzna. Szyna RIS w górnej części metalowej obudowy zamka służy do mocowania pierścieni montażowych z celownikami optycznymi. Regulowany system hop-up można łatwo i szybko dostosować za pomocą małej dźwigni na zewnątrz osłony dłoni. Opakowanie zawiera również szybki ładowacz, plastikowy pręt do czyszczenia lufy oraz magazynek o pojemności 55 kul BB.
Ostrzeżenie: Wewnętrzny system broni jest zaprojektowany tak samo jak w przypadku markowych karabinów snajperskich VSR-10 firmy Tokyo Marui, więc te same części do modernizacji można również stosować w tańszych i popularnych chińskich kopiach.
Zalecane akcesoria do airsoftu, parametry, recenzja i inne przydatne informacje o produkcie VSR-10, drewno, szyna RIS, Cyma, CM.701C można znaleźć w zakładkach.
Karabin airsoft napędzany sprężyną. Replika modelu VSR-10 [CM.701C] w plastikowej kolbie z pięknym imitacją drewna. Solidna lufa zewnętrzna. Szyna RIS w górnej części metalowej obudowy zamka służy do mocowania pierścieni montażowych z celownikami optycznymi. Regulowany system hop-up można łatwo i szybko dostosować za pomocą małej dźwigni na zewnątrz osłony dłoni. Opakowanie zawiera również szybki ładowacz, plastikowy pręt do czyszczenia lufy oraz magazynek o pojemności 55 kul BB.
Ostrzeżenie: Wewnętrzny system broni jest zaprojektowany tak samo jak w przypadku markowych karabinów snajperskich VSR-10 firmy Tokyo Marui, więc te same części do modernizacji można również stosować w tańszych i popularnych chińskich kopiach.
Zalecane akcesoria do airsoftu, parametry, recenzja i inne przydatne informacje o produkcie VSR-10, drewno, szyna RIS, Cyma, CM.701C można znaleźć w zakładkach.
Parametry
| Długość broni | 1075 mm |
|---|---|
| Waga broni | 2,25 kg |
| Długość wewnętrznej lufy | 430 mm |
| Typ Hop-Up | regulowany hop-up |
| Zalecane kulki BBs | 0.30 - 0.32 - 0.36 g |
| Pojemność magazynka | 55 BB |
| Tryby ognia | safe/one-shot |
| Blow Back | Nie |
| Kaliber | 6 mm |
| Zasięg broni | 75 m |
| Prędkość wylotowa (producent) | 150 m/s [492 fps] |
| Prędkość wylotowa (zmierzona) | 150 m/s [492 fps] |



















































