Thompson M1A1, Tokyo Marui
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Thompson M1A1 modell replika a Tokyo Marui gyártótól. További
Thompson M1A1, Tokyo Marui
A Thompson M1A1 az Auto-Ordnance gyártmánya. Ez a fegyver a második világháború alatt vált híressé, és a hírhedt amerikai gengszterek kezében is megjelent. Ez a Tokyo Marui által gyártott modell a legújabb és legkifinomultabb. Egyedi 6-os sebességváltóval, erős EG700 motorral, nagy akkumulátor elhelyezésére alkalmas rögzített állvánnyal és nagy mennyiségű fém alkatrésszel rendelkezik. A fegyver „történelmi” megjelenése miatt sok rajongót és ellenzőt szerzett magának.
A Thompson M1A1, Tokyo Marui termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
A Thompson M1A1 az Auto-Ordnance gyártmánya. Ez a fegyver a második világháború alatt vált híressé, és a hírhedt amerikai gengszterek kezében is megjelent. Ez a Tokyo Marui által gyártott modell a legújabb és legkifinomultabb. Egyedi 6-os sebességváltóval, erős EG700 motorral, nagy akkumulátor elhelyezésére alkalmas rögzített állvánnyal és nagy mennyiségű fém alkatrésszel rendelkezik. A fegyver „történelmi” megjelenése miatt sok rajongót és ellenzőt szerzett magának.
A Thompson M1A1, Tokyo Marui termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 803 mm |
| Fegyver súlya | 3,4 kg |
| Belső cső hossza | 300 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 60 BB |
| Tár típusa | low-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Large (8.4V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Large |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | version 6 |
| Csapágy típusa | 6 mm, bushing, nylon |
| Motor típusa | EG700 |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 45 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 90 m/s [295 fps] |





















