Arsenal SLR105 U, Classic Army
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Classic Army Arsenal SLR105 U (AK 100 sorozat) modelljének replikája. További
Arsenal SLR105 U, Classic Army
A 90-es évek közepén egy komplex új gépkarabélyt fejlesztettek ki a Kalashnikov AK-74M konstrukció alapján, amelyet elsősorban exportra szántak. Ezt a fegyvercsaládot, amelyet AK-100 sorozatnak neveztek el, az orosz 7,62x39 mm-es és 5,45x39 mm-es lőszerhez tervezték, de az exportlehetőségek bővítése érdekében a 5,56x45 mm-es NATO lőszerhez is. Ez a gépkarabély-sorozat az eredeti AK-sorozatú karabélyok összes jellemzőjével rendelkezik, azaz megbízhatóságot kedvezőtlen körülmények között, tartósságot és könnyű karbantartást. Ezt a modellt a Classic Army gyártja, amely licencszerződés alapján az Arsenal jelölést választotta, az AK-100 és AK-74 licencelt karabélyokat gyártó amerikai vállalatot. A fegyver tartalmaz egy megerősített 7 mm-es 3-as verziójú sebességváltót, nagy sebességű és nagy nyomatékú motort, megerősített belső alkatrészeket (pl. fogaskerekek, dugattyú, dugattyúfej csapággyal, 7 mm-es golyóscsapágyak, fém rugóvezető csapággyal, NB fúvóka és henger stb.) és 500 töltényes nagy kapacitású tárat. A fegyver és az összecsukható állvány acélból készültek. A tár műanyag, mint a valódi fegyverben. A fegyver testére oldalsó távcső van felszerelve. Minden fegyvernek megvan a saját egyedi sorozatszáma, amely a testre van rányomva.
Az Arsenal SLR105 U, Classic Army termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
A 90-es évek közepén egy komplex új gépkarabélyt fejlesztettek ki a Kalashnikov AK-74M konstrukció alapján, amelyet elsősorban exportra szántak. Ezt a fegyvercsaládot, amelyet AK-100 sorozatnak neveztek el, az orosz 7,62x39 mm-es és 5,45x39 mm-es lőszerhez tervezték, de az exportlehetőségek bővítése érdekében a 5,56x45 mm-es NATO lőszerhez is. Ez a gépkarabély-sorozat az eredeti AK-sorozatú karabélyok összes jellemzőjével rendelkezik, azaz megbízhatóságot kedvezőtlen körülmények között, tartósságot és könnyű karbantartást. Ezt a modellt a Classic Army gyártja, amely licencszerződés alapján az Arsenal jelölést választotta, az AK-100 és AK-74 licencelt karabélyokat gyártó amerikai vállalatot. A fegyver tartalmaz egy megerősített 7 mm-es 3-as verziójú sebességváltót, nagy sebességű és nagy nyomatékú motort, megerősített belső alkatrészeket (pl. fogaskerekek, dugattyú, dugattyúfej csapággyal, 7 mm-es golyóscsapágyak, fém rugóvezető csapággyal, NB fúvóka és henger stb.) és 500 töltényes nagy kapacitású tárat. A fegyver és az összecsukható állvány acélból készültek. A tár műanyag, mint a valódi fegyverben. A fegyver testére oldalsó távcső van felszerelve. Minden fegyvernek megvan a saját egyedi sorozatszáma, amely a testre van rányomva.
Az Arsenal SLR105 U, Classic Army termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 735/500 mm |
| Fegyver súlya | 2,9 kg |
| Belső cső hossza | 280 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 500 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type AK (8.4V, 1600mAh) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | reinforced version 3 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, ball bearings, metal |
| Motor típusa | High Speed & High Torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 48 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 95 m/s [312 fps] |























