AK-47, Cyma Sport, CM.028
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). AK-47 modell replika [CM.028] Cyma Sport Edition. További
AK-47, Cyma Sport, CM.028
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az AK-47 [CM.028] Cyma Sport Edition modell replikája műanyag testtel és nagyon valósághű fa mintázattal a válltámaszon, a pisztolymarkolaton és a kézvédőn. A külső cső, a gázvezetékek, a porvédő, az állítható célzóberendezés, a hevederforgató, a ravaszvédő és egyéb alkatrészek fémből készültek. A nagyobb teljesítményű akkumulátor elhelyezésére szolgáló rögzített puskatuska mindenképpen előnyös.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós 7 mm-es fém csapágyakat, M120 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. A csomag tartalma: töltő, 8,4 V/1200 mAh akkumulátor (kicsi csatlakozó), taktikai heveder, tisztító rúd és feltekerhető, nagy kapacitású tár 600 db BB-vel.
Mi az a Cyma Sport Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megnevezéseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új, logikusabb, három termékcsaládra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Sport Edition 2025 óta további fejlesztéseken esett át a korábbi verziókhoz képest. A karosszéria és a külső alkatrészek mostantól jobb minőségű anyagokból készülnek. Számos fejlesztés történt a belső alkatrészeken is, például új hop-up gumiszalagok, egyes esetekben akár teljes kamrák, új sebességváltók és teherbíró belső alkatrészek is.
A Cyma Sport Edition az airsoft fegyverek alapvető termékcsaládja, amely elsősorban kezdő játékosoknak és szabadidős használatra készült. Megfizethető, egyszerűsített kialakítású elektromos (AEG) replikákat kínál, amelyek azonban megbízhatóságukban és funkcionalitásukban nem maradnak el a drágább modellektől.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk az AK-47 termékről, Cyma Sport, CM.028 termékről a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az AK-47 [CM.028] Cyma Sport Edition modell replikája műanyag testtel és nagyon valósághű fa mintázattal a válltámaszon, a pisztolymarkolaton és a kézvédőn. A külső cső, a gázvezetékek, a porvédő, az állítható célzóberendezés, a hevederforgató, a ravaszvédő és egyéb alkatrészek fémből készültek. A nagyobb teljesítményű akkumulátor elhelyezésére szolgáló rögzített puskatuska mindenképpen előnyös.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós 7 mm-es fém csapágyakat, M120 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. A csomag tartalma: töltő, 8,4 V/1200 mAh akkumulátor (kicsi csatlakozó), taktikai heveder, tisztító rúd és feltekerhető, nagy kapacitású tár 600 db BB-vel.
Mi az a Cyma Sport Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megnevezéseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új, logikusabb, három termékcsaládra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Sport Edition 2025 óta további fejlesztéseken esett át a korábbi verziókhoz képest. A karosszéria és a külső alkatrészek mostantól jobb minőségű anyagokból készülnek. Számos fejlesztés történt a belső alkatrészeken is, például új hop-up gumiszalagok, egyes esetekben akár teljes kamrák, új sebességváltók és teherbíró belső alkatrészek is.
A Cyma Sport Edition az airsoft fegyverek alapvető termékcsaládja, amely elsősorban kezdő játékosoknak és szabadidős használatra készült. Megfizethető, egyszerűsített kialakítású elektromos (AEG) replikákat kínál, amelyek azonban megbízhatóságukban és funkcionalitásukban nem maradnak el a drágább modellektől.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk az AK-47 termékről, Cyma Sport, CM.028 termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő a csomag része. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 880 mm |
| Fegyver súlya | 2,9 kg |
| Belső cső hossza | 455 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 600 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Mini (9.6V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 3 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 60 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 90 m/s [295 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 120 m/s [394 fps] |


















































