AK-47, Cyma Sport, CM.028
Automatyczny elektryczny karabin airsoft (AEG). Replika modelu AK-47 [CM.028] Cyma Sport Edition. Więcej
AK-47, Cyma Sport, CM.028
Automatyczny karabin airsoft (AEG). Replika modelu AK-47 [CM.028] Cyma Sport Edition z plastikową obudową i bardzo realistycznym drewnianym wykończeniem kolby, uchwytu pistoletowego i osłony dłoni. Lufa zewnętrzna, przewody gazowe, osłona przeciwpyłowa, regulowane przyrządy celownicze, zaczep do paska nośnego, osłona spustu i inne elementy są wykonane z metalu. Stała kolba umożliwiająca umieszczenie mocniejszej baterii jest z pewnością zaletą.
Wzmocniona metalem skrzynia biegów zawiera wysokiej jakości stalowe koła zębate, precyzyjne metalowe łożyska 7 mm, sprężynę M120, wzmocnioną głowicę cylindra i głowicę tłoka próżniowego. W zestawie znajduje się ładowarka, akumulator 8,4 V/1200 mAh (małe złącze), taktyczny pas nośny, wycior do czyszczenia oraz magazynki hi-cap na 600 kulek BB.
Czym jest Cyma Sport Edition?
Zapomnij o starych oznaczeniach producenta, takich jak Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition itp. Producent całkowicie przeszedł na nowy, bardziej logiczny podział na trzy linie produktów: Sport, Standard i Platinum.
Cyma Sport Edition od 2025 roku przeszła kilka dalszych ulepszeń w porównaniu z poprzednimi wersjami. Korpusy i części zewnętrzne są teraz wykonane z materiałów wyższej jakości. Wprowadzono również kilka ulepszeń w częściach wewnętrznych, takich jak nowe gumki hop-up, a w niektórych przypadkach nawet całe komory, nowe skrzynie biegów i nośne części wewnętrzne. Cyma Sport Edition to podstawowa linia produktów broni airsoftowej, skierowana przede wszystkim do początkujących graczy i do użytku rekreacyjnego. Oferuje niedrogie repliki elektryczne (AEG) o uproszczonej konstrukcji, ale nadal charakteryzujące się dobrą niezawodnością i funkcjonalnością.
Zalecane akcesoria do airsoftu, parametry, recenzja i inne przydatne informacje o produkcie AK-47, Cyma Sport, CM.028 można znaleźć w zakładkach.
Automatyczny karabin airsoft (AEG). Replika modelu AK-47 [CM.028] Cyma Sport Edition z plastikową obudową i bardzo realistycznym drewnianym wykończeniem kolby, uchwytu pistoletowego i osłony dłoni. Lufa zewnętrzna, przewody gazowe, osłona przeciwpyłowa, regulowane przyrządy celownicze, zaczep do paska nośnego, osłona spustu i inne elementy są wykonane z metalu. Stała kolba umożliwiająca umieszczenie mocniejszej baterii jest z pewnością zaletą.
Wzmocniona metalem skrzynia biegów zawiera wysokiej jakości stalowe koła zębate, precyzyjne metalowe łożyska 7 mm, sprężynę M120, wzmocnioną głowicę cylindra i głowicę tłoka próżniowego. W zestawie znajduje się ładowarka, akumulator 8,4 V/1200 mAh (małe złącze), taktyczny pas nośny, wycior do czyszczenia oraz magazynki hi-cap na 600 kulek BB.
Czym jest Cyma Sport Edition?
Zapomnij o starych oznaczeniach producenta, takich jak Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition itp. Producent całkowicie przeszedł na nowy, bardziej logiczny podział na trzy linie produktów: Sport, Standard i Platinum.
Cyma Sport Edition od 2025 roku przeszła kilka dalszych ulepszeń w porównaniu z poprzednimi wersjami. Korpusy i części zewnętrzne są teraz wykonane z materiałów wyższej jakości. Wprowadzono również kilka ulepszeń w częściach wewnętrznych, takich jak nowe gumki hop-up, a w niektórych przypadkach nawet całe komory, nowe skrzynie biegów i nośne części wewnętrzne. Cyma Sport Edition to podstawowa linia produktów broni airsoftowej, skierowana przede wszystkim do początkujących graczy i do użytku rekreacyjnego. Oferuje niedrogie repliki elektryczne (AEG) o uproszczonej konstrukcji, ale nadal charakteryzujące się dobrą niezawodnością i funkcjonalnością.
Zalecane akcesoria do airsoftu, parametry, recenzja i inne przydatne informacje o produkcie AK-47, Cyma Sport, CM.028 można znaleźć w zakładkach.
Parametry
| Uwaga | W zestawie znajduje się bateria i ładowarka. |
|---|---|
| Długość broni | 880 mm |
| Waga broni | 2,9 kg |
| Długość wewnętrznej lufy | 455 mm |
| Typ Hop-Up | regulowany hop-up |
| Zalecane kulki BBs | 0.23 - 0.25 g |
| Pojemność magazynka | 600 BB |
| Typ magazynka | hi-cap |
| Zalecana bateria | Type Mini (9.6V) |
| Typ wtyczki | Tamiya Mini |
| Tryby ognia | safe/semi-auto/full-auto |
| Przełącznik wyzwalający | mechaniczny |
| Gearbox typ | metal version 3 (7 mm) |
| Typ łożysk | 7 mm, bushing, metal |
| Typ silnika | Short torque |
| Wariant silnika | Short |
| AEG typ | NBB |
| Blow Back | Nie |
| Kaliber | 6 mm |
| Zasięg broni | 60 m |
| Prędkość wylotowa (producent) | 90 m/s [295 fps] |
| Prędkość wylotowa (zmierzona) | 120 m/s [394 fps] |


















































