Beretta M92, fekete, GBB, WE
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A WE Beretta M92 modelljének teljes fém replikája. Az M9 néven ismert szolgálati pisztoly évek óta szolgálatban van az amerikai hadseregben. További
Beretta M92, fekete, GBB, WE
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A WE gyártmányú Beretta M92 modell teljes fém replikája. Az M9 néven ismert szolgálati pisztoly évek óta szolgálatban van az amerikai hadseregben. A leggyakoribb teljes méretű változatnál a Berreta nagyon jellegzetes a felső csúszkán található mélyedés. Mint minden GBB pisztoly, többek között realisztikus szétszereléssel, funkcionális reteszelővel és kétoldalas SAFE karral rendelkezik a csúszkán. Kellemes és biztos fogást biztosít a modell súlyának növelése és a markolat felületén található ötletesen érdesített markolat.
A mozgó csúszka miatt rendszeresen el kell végezni a felhasználói szétszerelést. Így a fegyvert alaposan megtisztíthatja, kenheti a csúszó felületeket és az összes O-gyűrűs tömítést a szelepekben. Ehhez a tökéletes szilikonolaj/zsír használható, amely a kiegészítők között található. Csak így biztosítható a SEMI-AUTO lövés módban történő újratöltés helyes és megbízható működése. A fent említett okok miatt ezeket a modelleket leggyakrabban a lelkes „katonai” airsoft egységek használják. Népszerűségre tettek szert még az egyéni lövészek körében is, akik biztonságosan szeretnének gyakorolni a fegyver kezelését és lövöldözést a lőtéren kívül.
A Beretta M92, fekete, GBB, WE termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A WE gyártmányú Beretta M92 modell teljes fém replikája. Az M9 néven ismert szolgálati pisztoly évek óta szolgálatban van az amerikai hadseregben. A leggyakoribb teljes méretű változatnál a Berreta nagyon jellegzetes a felső csúszkán található mélyedés. Mint minden GBB pisztoly, többek között realisztikus szétszereléssel, funkcionális reteszelővel és kétoldalas SAFE karral rendelkezik a csúszkán. Kellemes és biztos fogást biztosít a modell súlyának növelése és a markolat felületén található ötletesen érdesített markolat.
A mozgó csúszka miatt rendszeresen el kell végezni a felhasználói szétszerelést. Így a fegyvert alaposan megtisztíthatja, kenheti a csúszó felületeket és az összes O-gyűrűs tömítést a szelepekben. Ehhez a tökéletes szilikonolaj/zsír használható, amely a kiegészítők között található. Csak így biztosítható a SEMI-AUTO lövés módban történő újratöltés helyes és megbízható működése. A fent említett okok miatt ezeket a modelleket leggyakrabban a lelkes „katonai” airsoft egységek használják. Népszerűségre tettek szert még az egyéni lövészek körében is, akik biztonságosan szeretnének gyakorolni a fegyver kezelését és lövöldözést a lőtéren kívül.
A Beretta M92, fekete, GBB, WE termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 216 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 1,04 kg |
| Belső cső hossza | 115 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 25 BB |
| Tűz módok | safe/semi-auto |
| Gázfegyver típusa | GBB |
| Blow Back | Igen, gázos |
| Hajtógáz típusa | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 50 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 90 m/s [295 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 100 m/s [328 fps] |












































