Beretta M92, czarna, GBB, WE
Pistolet airsoft na gaz z systemem Blow Back. W pełni metalowa replika modelu Beretta M92 firmy WE. Znany model pistoletu służbowego, pod nazwą M9, jest od lat używany w armii amerykańskiej. Więcej
Beretta M92, czarna, GBB, WE
Pistolet airsoft na gaz z systemem Blow Back. W pełni metalowa replika modelu Beretta M92 firmy WE. Znany model pistoletu służbowego, pod nazwą M9, od lat jest używany w armii amerykańskiej. Najpopularniejsza wersja pełnowymiarowa Berreta ma bardzo charakterystyczne wgłębienie w górnej części zamka. Jak każdy pistolet GBB, posiada między innymi realistyczny mechanizm rozkładania, funkcjonalny zatrzask zamka oraz dwustronną dźwignię SAFE na zamku. Przyjemny i pewny chwyt zapewnia zwiększona waga modelu oraz pomysłowo chropowata powierzchnia uchwytu.
Ze względu na ruchomy suwak konieczne jest regularne przeprowadzanie demontażu przez użytkownika. Pozwala to dokładnie wyczyścić broń, nasmarować powierzchnie ślizgowe i wszystkie uszczelki O-ring w zaworach. Idealnie nadaje się do tego olej/smar silikonowy, który można znaleźć w zestawie akcesoriów. Tylko w ten sposób można zapewnić prawidłowe i niezawodne działanie przeładowania w trybie strzelania SEMI-AUTO. Z powyższych powodów modele te są najczęściej używane przez entuzjastyczne „wojskowe” jednostki airsoftowe. Zyskały popularność nawet wśród indywidualnych strzelców, którzy chcą bezpiecznie trenować posługiwanie się bronią i strzelanie poza strzelnicą.
Zalecane akcesoria airsoftowe, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie Beretta M92, czarny, GBB, WE można znaleźć w zakładkach.
Pistolet airsoft na gaz z systemem Blow Back. W pełni metalowa replika modelu Beretta M92 firmy WE. Znany model pistoletu służbowego, pod nazwą M9, od lat jest używany w armii amerykańskiej. Najpopularniejsza wersja pełnowymiarowa Berreta ma bardzo charakterystyczne wgłębienie w górnej części zamka. Jak każdy pistolet GBB, posiada między innymi realistyczny mechanizm rozkładania, funkcjonalny zatrzask zamka oraz dwustronną dźwignię SAFE na zamku. Przyjemny i pewny chwyt zapewnia zwiększona waga modelu oraz pomysłowo chropowata powierzchnia uchwytu.
Ze względu na ruchomy suwak konieczne jest regularne przeprowadzanie demontażu przez użytkownika. Pozwala to dokładnie wyczyścić broń, nasmarować powierzchnie ślizgowe i wszystkie uszczelki O-ring w zaworach. Idealnie nadaje się do tego olej/smar silikonowy, który można znaleźć w zestawie akcesoriów. Tylko w ten sposób można zapewnić prawidłowe i niezawodne działanie przeładowania w trybie strzelania SEMI-AUTO. Z powyższych powodów modele te są najczęściej używane przez entuzjastyczne „wojskowe” jednostki airsoftowe. Zyskały popularność nawet wśród indywidualnych strzelców, którzy chcą bezpiecznie trenować posługiwanie się bronią i strzelanie poza strzelnicą.
Zalecane akcesoria airsoftowe, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie Beretta M92, czarny, GBB, WE można znaleźć w zakładkach.
Parametry
| Długość broni | 216 mm |
|---|---|
| Waga broni | 1,04 kg |
| Długość wewnętrznej lufy | 115 mm |
| Typ Hop-Up | regulowany hop-up |
| Zalecane kulki BBs | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Pojemność magazynka | 25 BB |
| Tryby ognia | safe/semi-auto |
| Typ pistoletu gazowego | GBB |
| Blow Back | Tak, gazowy |
| Gaz napędowy | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Zasięg broni | 50 m |
| Prędkość wylotowa (producent) | 90 m/s [295 fps] |
| Prędkość wylotowa (zmierzona) | 100 m/s [328 fps] |












































