Beretta M92, crna, GBB, WE
Gasni airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Potpuno metalna replika modela Beretta M92 tvrtke WE. Poznati službeni pištolj, pod nazivom M9, već godinama je u naoružanju američke vojske. Više
Beretta M92, crna, GBB, WE
Gasni airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Potpuno metalna replika modela Beretta M92 tvrtke WE. Poznati model službenog pištolja, pod nazivom M9, godinama je u službi američke vojske. Za najčešću verziju pune veličine Berette vrlo je tipičan utor na gornjem klizaču. Kao i svaki GBB pištolj, ima, između ostalog, realistično rastavljanje, funkcionalni osigurač klizača i dvosmjernu polugu osigurača na klizaču. Ugodna i pouzdana, pomaže povećati težinu modela, a površina drške je genijalno hrapava.
Zbog pomične klizne cijevi potrebno je redovito rastavljati pištolj. Tako se pištolj temeljito čisti, podmazuju klizne površine i sve O-prstenaste brtve u ventilima. Za to je savršeno silikonsko ulje/mast, koje se može pronaći u paketu s dodacima. Samo na taj način osigurat ćete ispravan i pouzdan rad punjenja u poluautomatskom načinu gađanja. Iz gore navedenih razloga, ove modele najčešće koriste entuzijastične "vojne" airsoft jedinice. Popularnost su stekli čak i među pojedinačnim strijelcima koji se žele sigurno uvježbati u rukovanju i gađanju iz oružja izvan streljane.Preporučene airsoft dodatke, parametre, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu Beretta M92, crna, GBB, WE možete pronaći u zabilješkama.
Gasni airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Potpuno metalna replika modela Beretta M92 tvrtke WE. Poznati model službenog pištolja, pod nazivom M9, godinama je u službi američke vojske. Za najčešću verziju pune veličine Berette vrlo je tipičan utor na gornjem klizaču. Kao i svaki GBB pištolj, ima, između ostalog, realistično rastavljanje, funkcionalni osigurač klizača i dvosmjernu polugu osigurača na klizaču. Ugodna i pouzdana, pomaže povećati težinu modela, a površina drške je genijalno hrapava.
Zbog pomične klizne cijevi potrebno je redovito rastavljati pištolj. Tako se pištolj temeljito čisti, podmazuju klizne površine i sve O-prstenaste brtve u ventilima. Za to je savršeno silikonsko ulje/mast, koje se može pronaći u paketu s dodacima. Samo na taj način osigurat ćete ispravan i pouzdan rad punjenja u poluautomatskom načinu gađanja. Iz gore navedenih razloga, ove modele najčešće koriste entuzijastične "vojne" airsoft jedinice. Popularnost su stekli čak i među pojedinačnim strijelcima koji se žele sigurno uvježbati u rukovanju i gađanju iz oružja izvan streljane.Preporučene airsoft dodatke, parametre, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu Beretta M92, crna, GBB, WE možete pronaći u zabilješkama.
Parametri
| Dužina oružja | 216 mm |
|---|---|
| Težina oružja | 1,04 kg |
| Dužina unutarnje cijevi | 115 mm |
| Tip Hop-Up | podesiv hop-up |
| Preporučene BBs | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Kapacitet spremnika | 25 BB |
| Načini paljbe | safe/semi-auto |
| Tip plinskog pištolja | GBB |
| Blow Back | Da, plin |
| Plinski pogon | GreenGas |
| Kalibar | 6 mm |
| Domet oružja | 50 m |
| Brzina iz cijevi (proizvođač) | 90 m/s [295 fps] |
| Brzina iz cijevi (izmjerena) | 100 m/s [328 fps] |












































