HI-CAPA 5.1, tip R, GBB, WE
Gasni airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Potpuno metalna replika modela HI-CAPA 5.1 (tip R) tvrtke WE. Vrlo popularan HI-CAPA pištolj temeljen na modelu Colt M1911. U usporedbi s njim, ima produženi/dvoredni spremnik koji prima više BB-ova i plina. Više
HI-CAPA 5.1, tip R, GBB, WE
GAS airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Potpuno metalna replika modela HI-CAPA 5.1 (tip R) tvrtke WE. Vrlo popularan i moderan pištolj temeljen na poznatom modelu pištolja M1911. U usporedbi s njim, ima produženi/dvoredni spremnik koji prima više BB-ova i GAS-a. Varijanta 5.1 označava duljinu klizača u inčima, stoga je u ovom slučaju riječ o najčešćoj punoj verziji. Kao i svi GBB pištolji, ima, između ostalog, realistično rastavljanje, funkcionalan osigurač klizača i dva sigurnosna osigurača. Ugodan i čvrst hvat pomaže povećati težinu modela, a na površini drške je genijalno hrapava tekstura. Pištolj ima šinu ispred osigurača okidača koja omogućuje jednostavnu montažu taktičkih svjetiljki.
Zbog pomične klizne cijevi potrebno je redovito rastavljati pištolj. Tako se pištolj temeljito čisti, podmazuju klizne površine i sve O-prstenaste brtve u ventilima. Za to je savršeno silikonsko ulje/mast, koje se može pronaći u paketu s dodacima. Samo na taj način osigurat ćete ispravan i pouzdan rad punjenja u poluautomatskom načinu gađanja. Iz gore navedenih razloga, ove modele najčešće koriste entuzijastične "vojne" airsoft jedinice. Popularnost su stekli čak i među pojedinačnim strijelcima koji se žele sigurno uvježbati u rukovanju i gađanju oružjem izvan streljane.
Preporučene airsoft dodatke, parametre, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu HI-CAPA 5.1, tip R, GBB, WE možete pronaći u zabilješkama.
GAS airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Potpuno metalna replika modela HI-CAPA 5.1 (tip R) tvrtke WE. Vrlo popularan i moderan pištolj temeljen na poznatom modelu pištolja M1911. U usporedbi s njim, ima produženi/dvoredni spremnik koji prima više BB-ova i GAS-a. Varijanta 5.1 označava duljinu klizača u inčima, stoga je u ovom slučaju riječ o najčešćoj punoj verziji. Kao i svi GBB pištolji, ima, između ostalog, realistično rastavljanje, funkcionalan osigurač klizača i dva sigurnosna osigurača. Ugodan i čvrst hvat pomaže povećati težinu modela, a na površini drške je genijalno hrapava tekstura. Pištolj ima šinu ispred osigurača okidača koja omogućuje jednostavnu montažu taktičkih svjetiljki.
Zbog pomične klizne cijevi potrebno je redovito rastavljati pištolj. Tako se pištolj temeljito čisti, podmazuju klizne površine i sve O-prstenaste brtve u ventilima. Za to je savršeno silikonsko ulje/mast, koje se može pronaći u paketu s dodacima. Samo na taj način osigurat ćete ispravan i pouzdan rad punjenja u poluautomatskom načinu gađanja. Iz gore navedenih razloga, ove modele najčešće koriste entuzijastične "vojne" airsoft jedinice. Popularnost su stekli čak i među pojedinačnim strijelcima koji se žele sigurno uvježbati u rukovanju i gađanju oružjem izvan streljane.
Preporučene airsoft dodatke, parametre, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu HI-CAPA 5.1, tip R, GBB, WE možete pronaći u zabilješkama.
Parametri
| Dužina oružja | 222 mm |
|---|---|
| Težina oružja | 0,95 kg |
| Dužina unutarnje cijevi | 115 mm |
| Tip Hop-Up | podesiv hop-up |
| Preporučene BBs | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Kapacitet spremnika | 31 BB |
| Načini paljbe | safe/semi-auto |
| Tip plinskog pištolja | GBB |
| Blow Back | Da, plin |
| Plinski pogon | GreenGas |
| Kalibar | 6 mm |
| Domet oružja | 50 m |
| Brzina iz cijevi (proizvođač) | 90 m/s [295 fps] |
| Brzina iz cijevi (izmjerena) | 100 m/s [328 fps] |





































