HI-CAPA 5.1, typ R, GBB, WE
Pistolet airsoft na gaz z systemem Blow Back. Całkowicie metalowa replika HI-CAPA 5.1 (typ R) firmy WE. Bardzo popularny pistolet HI-CAPA na bazie Colta M1911. W porównaniu z nim posiada przedłużony/dwurzędowy magazynek, który mieści więcej kulek i gazu. Więcej
HI-CAPA 5.1, typ R, GBB, WE
Pistolet airsoft na gaz z systemem Blow Back. Całkowicie metalowa replika modelu HI-CAPA 5.1 (typ R) firmy WE. Bardzo popularny i nowoczesny pistolet oparty na znanych wzorach pistoletu M1911. W przeciwieństwie do niego posiada przedłużony/podwójny magazynek, który mieści więcej kulek i gazu. Wariant 5.1 oznacza długość zamka w calach, więc w tym przypadku jest to najpopularniejsza wersja pełnowymiarowa. Jak każdy pistolet GBB posiada między innymi realistyczny demontaż, funkcjonalną dźwignię zamka i dwie dźwignie SAFE. Przyjemny i pewny chwyt pomaga zwiększyć wagę modelu, a pomysłowo chropowata powierzchnia uchwytu poprawia przyczepność. Pistolet posiada szynę przed osłoną spustu, która umożliwia łatwy montaż taktycznych latarek.
Ze względu na ruchomy zamek konieczne jest regularne przeprowadzanie demontażu użytkowego. Dzięki temu broń jest dokładnie czyszczona, smarowane są powierzchnie ślizgowe i wszystkie uszczelki O-ring w zaworach. Idealnie nadaje się do tego olej/smar silikonowy, który można znaleźć w zestawie akcesoriów. Tylko w ten sposób zapewnione zostanie prawidłowe i niezawodne działanie przeładowania w trybie strzelania półautomatycznego. Z powyższych powodów modele te są najczęściej używane przez entuzjastyczne „wojskowe” jednostki airsoftowe. Zyskały popularność nawet wśród indywidualnych strzelców, którzy chcą bezpiecznie trenować posługiwanie się bronią i strzelanie poza strzelnicą.
Zalecane akcesoria airsoftowe, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie HI-CAPA 5.1, typ R, GBB, WE można znaleźć w zakładkach.
Pistolet airsoft na gaz z systemem Blow Back. Całkowicie metalowa replika modelu HI-CAPA 5.1 (typ R) firmy WE. Bardzo popularny i nowoczesny pistolet oparty na znanych wzorach pistoletu M1911. W przeciwieństwie do niego posiada przedłużony/podwójny magazynek, który mieści więcej kulek i gazu. Wariant 5.1 oznacza długość zamka w calach, więc w tym przypadku jest to najpopularniejsza wersja pełnowymiarowa. Jak każdy pistolet GBB posiada między innymi realistyczny demontaż, funkcjonalną dźwignię zamka i dwie dźwignie SAFE. Przyjemny i pewny chwyt pomaga zwiększyć wagę modelu, a pomysłowo chropowata powierzchnia uchwytu poprawia przyczepność. Pistolet posiada szynę przed osłoną spustu, która umożliwia łatwy montaż taktycznych latarek.
Ze względu na ruchomy zamek konieczne jest regularne przeprowadzanie demontażu użytkowego. Dzięki temu broń jest dokładnie czyszczona, smarowane są powierzchnie ślizgowe i wszystkie uszczelki O-ring w zaworach. Idealnie nadaje się do tego olej/smar silikonowy, który można znaleźć w zestawie akcesoriów. Tylko w ten sposób zapewnione zostanie prawidłowe i niezawodne działanie przeładowania w trybie strzelania półautomatycznego. Z powyższych powodów modele te są najczęściej używane przez entuzjastyczne „wojskowe” jednostki airsoftowe. Zyskały popularność nawet wśród indywidualnych strzelców, którzy chcą bezpiecznie trenować posługiwanie się bronią i strzelanie poza strzelnicą.
Zalecane akcesoria airsoftowe, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie HI-CAPA 5.1, typ R, GBB, WE można znaleźć w zakładkach.
Parametry
| Długość broni | 222 mm |
|---|---|
| Waga broni | 0,95 kg |
| Długość wewnętrznej lufy | 115 mm |
| Typ Hop-Up | regulowany hop-up |
| Zalecane kulki BBs | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Pojemność magazynka | 31 BB |
| Tryby ognia | safe/semi-auto |
| Typ pistoletu gazowego | GBB |
| Blow Back | Tak, gazowy |
| Gaz napędowy | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Zasięg broni | 50 m |
| Prędkość wylotowa (producent) | 90 m/s [295 fps] |
| Prędkość wylotowa (zmierzona) | 100 m/s [328 fps] |





































