Enfield L85A1, blowback, ARMY, R85A1
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az Enfield L85A1 modell replikája - blowback változat [R85A1] az ARMY-tól. A brit támadó puska airsoft replikája elsősorban fémből készült (test, cső, célzóberendezés, szállítóeszköz, fogantyú stb.). További
Enfield L85A1, blowback, ARMY, R85A1
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az Enfield L85A1 modell replikája – blowback változat [R85A1] az ARMY-tól. A brit támadó puska airsoft replikája elsősorban fémből készült (test, cső, célzóberendezés, szállítóeszköz, fogantyú stb.). Műanyagból csak a műanyag kézvédő, a pisztolymarkolat, az arcpárna és a puskatus készült. Az akkumulátor ebben az esetben a tágas elülső rész alsó részében található. A kevésbé elterjedt bull-pup kialakításnak (a tár a ravasz mögötti térben található) köszönhetően elsősorban a hosszú cső valósul meg, miközben a fegyver kisebb méretei megmaradnak, ami természetesen jobb használatot tesz lehetővé CQB-ben. Ez a technológia a fegyver általános kellemes egyensúlyában és így kiváló fogásában is megmutatkozik. Ez a változat cserélhető célzékkal és hordozófogantyúval rendelkezik, amelynek helyére az eredeti típusú SUSAT célzó vagy más típusú távcső szerelhető. A blow back rendszer egyre népszerűbb és kívánatosabb tulajdonság, amely a valósághű mozgást utánozza.
Az L85 kétrészes fém hajtóművel rendelkezik, amelynek funkciója a feszített rugó leeresztése. A fegyver lövése mindig feszített dugattyúval történik, hasonlóan a TM-hez a H&K PSG1-ben. Figyelemre méltó még a hosszabb típusú henger és dugattyú is, amely egy speciális típusú hajtóművet eredményez (R85 stílus). A csomagban található egy műanyag tisztító rúd a belső cső tisztításához és egy Wind Up Hi-cap Magazine 450rds (kompatibilis a STANAG M16/M4/M15 típusokkal).Az Enfield L85A1, blowback, ARMY, R85A1 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az Enfield L85A1 modell replikája – blowback változat [R85A1] az ARMY-tól. A brit támadó puska airsoft replikája elsősorban fémből készült (test, cső, célzóberendezés, szállítóeszköz, fogantyú stb.). Műanyagból csak a műanyag kézvédő, a pisztolymarkolat, az arcpárna és a puskatus készült. Az akkumulátor ebben az esetben a tágas elülső rész alsó részében található. A kevésbé elterjedt bull-pup kialakításnak (a tár a ravasz mögötti térben található) köszönhetően elsősorban a hosszú cső valósul meg, miközben a fegyver kisebb méretei megmaradnak, ami természetesen jobb használatot tesz lehetővé CQB-ben. Ez a technológia a fegyver általános kellemes egyensúlyában és így kiváló fogásában is megmutatkozik. Ez a változat cserélhető célzékkal és hordozófogantyúval rendelkezik, amelynek helyére az eredeti típusú SUSAT célzó vagy más típusú távcső szerelhető. A blow back rendszer egyre népszerűbb és kívánatosabb tulajdonság, amely a valósághű mozgást utánozza.
Az L85 kétrészes fém hajtóművel rendelkezik, amelynek funkciója a feszített rugó leeresztése. A fegyver lövése mindig feszített dugattyúval történik, hasonlóan a TM-hez a H&K PSG1-ben. Figyelemre méltó még a hosszabb típusú henger és dugattyú is, amely egy speciális típusú hajtóművet eredményez (R85 stílus). A csomagban található egy műanyag tisztító rúd a belső cső tisztításához és egy Wind Up Hi-cap Magazine 450rds (kompatibilis a STANAG M16/M4/M15 típusokkal).Az Enfield L85A1, blowback, ARMY, R85A1 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 785 mm |
| Fegyver súlya | 3,78 kg |
| Belső cső hossza | 509 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 g |
| Tárkapacitás | 450 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Mini (8.4V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | reinforced L85 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Long genuine |
| Motor változata | Long |
| AEG típusa | EBB |
| Blow Back | Igen, elektromos |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 50 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 110 m/s [361 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 100 m/s [328 fps] |





























