HI-CAPA 5.1 AEP, TAN, Cyma, CM.128
Automatikus elektromos airsoft pisztoly (AEP). A HI-CAPA 5.1 [CM.128] modell pisztoly másolata, homokszínű kivitelben és fém csúszkával. További
HI-CAPA 5.1 AEP, TAN, Cyma, CM.128
Automatikus elektromos airsoft pisztoly (AEP). A HI-CAPA 5.1 [CM.128] modell pisztoly másolata, homokszínű kivitelben és fém csúszkával. Mint az AEP kategória összes fegyvere, ez is rendelkezik SEMI és FULL AUTO lőési opcióval. A biztonsági berendezés az eredetihez hasonlóan működik. A csomag tartalma: töltő, 7,2 V/450 mAh akkumulátor, BB-lövedékek gyorsbetöltője, tisztító pálca és 36 darabos BB-lövedékes tár.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a HI-CAPA 5.1 AEP, TAN, Cyma, CM.128 termékről a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft pisztoly (AEP). A HI-CAPA 5.1 [CM.128] modell pisztoly másolata, homokszínű kivitelben és fém csúszkával. Mint az AEP kategória összes fegyvere, ez is rendelkezik SEMI és FULL AUTO lőési opcióval. A biztonsági berendezés az eredetihez hasonlóan működik. A csomag tartalma: töltő, 7,2 V/450 mAh akkumulátor, BB-lövedékek gyorsbetöltője, tisztító pálca és 36 darabos BB-lövedékes tár.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a HI-CAPA 5.1 AEP, TAN, Cyma, CM.128 termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő a csomag része. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 230 mm |
| Fegyver súlya | 0,74 kg |
| Belső cső hossza | 125 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 g |
| Tárkapacitás | 36 BB |
| Ajánlott akkumulátor | after modification AEP Li-Pol 7.4V, 250mAh (20C) |
| Csatlakozó típusa | AEP type |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Gearbox típusa | AEP |
| Csapágy típusa | 6 mm, bushing, nylon |
| Motor típusa | AEP |
| Motor változata | AEP |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 33 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 66 m/s [217 fps] |





































