Colt M1911, fekete, RIS, GBB, WE
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A WE Colt M1911 RIS modelljének teljes fém replikája. Ismert szolgálati pisztoly, amely a lőfegyverek tervezésében és különböző modernizációkban szerepelt az amerikai hadseregben. További
Colt M1911, fekete, RIS, GBB, WE
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A WE Colt M1911 RIS modelljének teljes fém replikája. Ismert szolgálati pisztoly, amely a lőfegyverek tervezésében és különböző modernizációkban szerepelt az amerikai hadseregben. A polgári piacon forgalmazott pisztolyokat gyakran Government néven emlegetik. Mindkét teljes méretű modell ugyanazon .45 ACP kaliberű, egyrétegű tárral rendelkezik. Az airsoft replika ezt teljes mértékben megőrizte, így a tár is valósághűen keskeny és egyrétegű – de 6 mm-es műanyag golyókkal. Mint minden GBB pisztoly, többek között valósághű szétszereléssel, funkcionális csúszkafogó karral és két SAFE karral rendelkezik. A modell súlyát növeli a kellemes és biztos fogás, valamint a markolat felületének ötletesen érdesített tapadása. A fém RIS-en, a ravaszvédő előtt könnyen felszerelhetők a taktikai kiegészítők. A csúszka NOVAK típusú célzóberendezéssel van ellátva, amelynek fehér kiemelt pontjai gyorsabb és kényelmesebb célzást tesznek lehetővé.A mozgó csúszka miatt rendszeresen el kell végezni a felhasználói szétszerelést. Így a fegyvert alaposan megtisztíthatja, kenheti a csúszó felületeket és az összes O-gyűrűs tömítést a szelepekben. Ehhez a legjobb szilikonolaj és kenőzsír, amelyek a kiegészítők között találhatók. Csak így biztosítható a félautomata lövés módban történő újratöltés helyes és megbízható működése. A fent említett okok miatt ezeket a modelleket leggyakrabban a lelkes „katonai” airsoft egységek használják. Népszerűségre tettek szert még az egyéni lövészek körében is, akik biztonságosan szeretnének gyakorolni a fegyver kezelését és lövését a lőtéren kívül.
A Colt M1911, fekete, RIS, GBB, WE termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A WE Colt M1911 RIS modelljének teljes fém replikája. Ismert szolgálati pisztoly, amely a lőfegyverek tervezésében és különböző modernizációkban szerepelt az amerikai hadseregben. A polgári piacon forgalmazott pisztolyokat gyakran Government néven emlegetik. Mindkét teljes méretű modell ugyanazon .45 ACP kaliberű, egyrétegű tárral rendelkezik. Az airsoft replika ezt teljes mértékben megőrizte, így a tár is valósághűen keskeny és egyrétegű – de 6 mm-es műanyag golyókkal. Mint minden GBB pisztoly, többek között valósághű szétszereléssel, funkcionális csúszkafogó karral és két SAFE karral rendelkezik. A modell súlyát növeli a kellemes és biztos fogás, valamint a markolat felületének ötletesen érdesített tapadása. A fém RIS-en, a ravaszvédő előtt könnyen felszerelhetők a taktikai kiegészítők. A csúszka NOVAK típusú célzóberendezéssel van ellátva, amelynek fehér kiemelt pontjai gyorsabb és kényelmesebb célzást tesznek lehetővé.A mozgó csúszka miatt rendszeresen el kell végezni a felhasználói szétszerelést. Így a fegyvert alaposan megtisztíthatja, kenheti a csúszó felületeket és az összes O-gyűrűs tömítést a szelepekben. Ehhez a legjobb szilikonolaj és kenőzsír, amelyek a kiegészítők között találhatók. Csak így biztosítható a félautomata lövés módban történő újratöltés helyes és megbízható működése. A fent említett okok miatt ezeket a modelleket leggyakrabban a lelkes „katonai” airsoft egységek használják. Népszerűségre tettek szert még az egyéni lövészek körében is, akik biztonságosan szeretnének gyakorolni a fegyver kezelését és lövését a lőtéren kívül.
A Colt M1911, fekete, RIS, GBB, WE termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 220 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 0,92 kg |
| Belső cső hossza | 115 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 16 BB |
| Tűz módok | safe/semi-auto |
| Gázfegyver típusa | GBB |
| Blow Back | Igen, gázos |
| Hajtógáz típusa | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 50 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 90 m/s [295 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 100 m/s [328 fps] |








































