Colt M1911, czarny, RIS, GBB, WE
Pistolet airsoft na gaz z systemem Blow Back. W pełni metalowa replika modelu Colt M1911 RIS firmy WE. Znany model pistoletu służbowego, który w różnych wersjach i modernizacjach był używany w armii amerykańskiej. Więcej
Colt M1911, czarny, RIS, GBB, WE
Pistolet airsoft na gaz z systemem Blow Back. W pełni metalowa replika modelu Colt M1911 RIS firmy WE. Znany model pistoletu służbowego, który w różnych wersjach i modernizacjach był używany w armii amerykańskiej. Pistolety przeznaczone na rynek cywilny są często określane jako Government. Oba te pełnowymiarowe modele są znane z tego samego kalibru .45 ACP w magazynku jednorzędowym. Replika airsoftowa jest w pełni zachowana, więc magazynek jest również realistycznie wąski i jednorzędowy - ale na plastikowe kulki 6 mm. Jak każdy pistolet GBB, posiada między innymi realistyczny demontaż, funkcjonalną dźwignię zatrzasku zamka i dwie dźwignie SAFE. Przyjemny i pewny chwyt pomaga zwiększyć wagę modelu, a pomysłowo zszorstkowana powierzchnia uchwytu zapewnia lepszą przyczepność. Łatwy montaż akcesoriów taktycznych na metalowym RIS przed osłoną spustu. Suwak jest wyposażony w celownik typu NOVAK, który ma białe punkty dla szybszego i wygodniejszego celowania.Ze względu na ruchomy zamek konieczne jest regularne przeprowadzanie rozkładania przez użytkownika. Dzięki temu broń jest dokładnie czyszczona, smarowane są powierzchnie ślizgowe i wszystkie uszczelki O-ring w zaworach. Idealnie nadaje się do tego olej silikonowy i smar, które można znaleźć w zestawie akcesoriów. Tylko w ten sposób zapewnione zostanie prawidłowe i niezawodne działanie przeładowania w trybie strzelania półautomatycznego. Z powyższych powodów modele te są najczęściej używane przez entuzjastyczne „wojskowe” jednostki airsoftowe. Zyskały popularność nawet wśród indywidualnych strzelców, którzy chcą bezpiecznie trenować obsługę i strzelanie z broni poza strzelnicą.
Zalecane akcesoria airsoftowe, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie Colt M1911, czarny, RIS, GBB, WE można znaleźć w zakładkach.
Pistolet airsoft na gaz z systemem Blow Back. W pełni metalowa replika modelu Colt M1911 RIS firmy WE. Znany model pistoletu służbowego, który w różnych wersjach i modernizacjach był używany w armii amerykańskiej. Pistolety przeznaczone na rynek cywilny są często określane jako Government. Oba te pełnowymiarowe modele są znane z tego samego kalibru .45 ACP w magazynku jednorzędowym. Replika airsoftowa jest w pełni zachowana, więc magazynek jest również realistycznie wąski i jednorzędowy - ale na plastikowe kulki 6 mm. Jak każdy pistolet GBB, posiada między innymi realistyczny demontaż, funkcjonalną dźwignię zatrzasku zamka i dwie dźwignie SAFE. Przyjemny i pewny chwyt pomaga zwiększyć wagę modelu, a pomysłowo zszorstkowana powierzchnia uchwytu zapewnia lepszą przyczepność. Łatwy montaż akcesoriów taktycznych na metalowym RIS przed osłoną spustu. Suwak jest wyposażony w celownik typu NOVAK, który ma białe punkty dla szybszego i wygodniejszego celowania.Ze względu na ruchomy zamek konieczne jest regularne przeprowadzanie rozkładania przez użytkownika. Dzięki temu broń jest dokładnie czyszczona, smarowane są powierzchnie ślizgowe i wszystkie uszczelki O-ring w zaworach. Idealnie nadaje się do tego olej silikonowy i smar, które można znaleźć w zestawie akcesoriów. Tylko w ten sposób zapewnione zostanie prawidłowe i niezawodne działanie przeładowania w trybie strzelania półautomatycznego. Z powyższych powodów modele te są najczęściej używane przez entuzjastyczne „wojskowe” jednostki airsoftowe. Zyskały popularność nawet wśród indywidualnych strzelców, którzy chcą bezpiecznie trenować obsługę i strzelanie z broni poza strzelnicą.
Zalecane akcesoria airsoftowe, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie Colt M1911, czarny, RIS, GBB, WE można znaleźć w zakładkach.
Parametry
| Długość broni | 220 mm |
|---|---|
| Waga broni | 0,92 kg |
| Długość wewnętrznej lufy | 115 mm |
| Typ Hop-Up | regulowany hop-up |
| Zalecane kulki BBs | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Pojemność magazynka | 16 BB |
| Tryby ognia | safe/semi-auto |
| Typ pistoletu gazowego | GBB |
| Blow Back | Tak, gazowy |
| Gaz napędowy | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Zasięg broni | 50 m |
| Prędkość wylotowa (producent) | 90 m/s [295 fps] |
| Prędkość wylotowa (zmierzona) | 100 m/s [328 fps] |








































