Colt M1911, crni, RIS, GBB, WE
Gasni airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Potpuno metalna replika modela Colt M1911 RIS tvrtke WE. Poznati model službenog pištolja, koji je u dizajnu vatrenog oružja i raznim modernizacijama ikad uveden u službu u američkoj vojsci. Više
Colt M1911, crni, RIS, GBB, WE
GAS airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Potpuno metalna replika modela Colt M1911 RIS tvrtke WE. Poznat model službenog pištolja, koji je u dizajnu vatrenog oružja i raznim modernizacijama ikad uveden u službu u američkoj vojsci. Pištolji za civilno tržište često se nazivaju Government. Oba ova modela pune veličine poznata su po istom kalibru .45 ACP i jednorednom spremniku. Airsoft replika je to u potpunosti zadržala, pa je i spremnik realistično uski i jednoredan – ali za 6 mm plastične kuglice. Kao i svi GBB pištolji, ima, između ostalog, realistično rastavljanje, funkcionalan osigurač klizača i dvostruki osigurač. Udoban je i čvrst, što pomaže povećati težinu modela, a površina drške je genijalno hrapava. Na metalni RIS ispred obloge okidača moguće je jednostavno montirati taktičke dodatke. Klizač je opremljen nišanima tipa NOVAK, koji imaju bijelo istaknute točke za brže i udobnije nišanjenje.
Zbog pomične klizne sklopke potrebno je redovito obavljati rastavljanje. Stoga temeljito očistite pištolj, podmažite klizne površine i sve O-prstenaste brtve u ventilima. Za to je najbolje koristiti silikonsko ulje i mast, koje možete pronaći u paketu s dodacima. Samo na taj način osigurat ćete ispravan i pouzdan rad punjenja u poluautomatskom načinu gađanja. Iz gore navedenih razloga, ove modele najčešće koriste entuzijastične "vojne" airsoft jedinice. Popularnost su stekli čak i među pojedinačnim strijelcima koji žele vježbati sigurno rukovanje i gađanje s oružjem izvan streljane.
Preporučene airsoft dodatke, parametre, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu Colt M1911, crna, RIS, GBB, WE možete pronaći u zabilješkama.
GAS airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Potpuno metalna replika modela Colt M1911 RIS tvrtke WE. Poznat model službenog pištolja, koji je u dizajnu vatrenog oružja i raznim modernizacijama ikad uveden u službu u američkoj vojsci. Pištolji za civilno tržište često se nazivaju Government. Oba ova modela pune veličine poznata su po istom kalibru .45 ACP i jednorednom spremniku. Airsoft replika je to u potpunosti zadržala, pa je i spremnik realistično uski i jednoredan – ali za 6 mm plastične kuglice. Kao i svi GBB pištolji, ima, između ostalog, realistično rastavljanje, funkcionalan osigurač klizača i dvostruki osigurač. Udoban je i čvrst, što pomaže povećati težinu modela, a površina drške je genijalno hrapava. Na metalni RIS ispred obloge okidača moguće je jednostavno montirati taktičke dodatke. Klizač je opremljen nišanima tipa NOVAK, koji imaju bijelo istaknute točke za brže i udobnije nišanjenje.
Zbog pomične klizne sklopke potrebno je redovito obavljati rastavljanje. Stoga temeljito očistite pištolj, podmažite klizne površine i sve O-prstenaste brtve u ventilima. Za to je najbolje koristiti silikonsko ulje i mast, koje možete pronaći u paketu s dodacima. Samo na taj način osigurat ćete ispravan i pouzdan rad punjenja u poluautomatskom načinu gađanja. Iz gore navedenih razloga, ove modele najčešće koriste entuzijastične "vojne" airsoft jedinice. Popularnost su stekli čak i među pojedinačnim strijelcima koji žele vježbati sigurno rukovanje i gađanje s oružjem izvan streljane.
Preporučene airsoft dodatke, parametre, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu Colt M1911, crna, RIS, GBB, WE možete pronaći u zabilješkama.
Parametri
| Dužina oružja | 220 mm |
|---|---|
| Težina oružja | 0,92 kg |
| Dužina unutarnje cijevi | 115 mm |
| Tip Hop-Up | podesiv hop-up |
| Preporučene BBs | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Kapacitet spremnika | 16 BB |
| Načini paljbe | safe/semi-auto |
| Tip plinskog pištolja | GBB |
| Blow Back | Da, plin |
| Plinski pogon | GreenGas |
| Kalibar | 6 mm |
| Domet oružja | 50 m |
| Brzina iz cijevi (proizvođač) | 90 m/s [295 fps] |
| Brzina iz cijevi (izmjerena) | 100 m/s [328 fps] |








































