Colt M1911 A1 Government, HG, hop up-pal, Tokyo Marui
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Colt M1911 A1 GOVERNMENT replikája a Tokyo Marui-tól. További
Colt M1911 A1 Government, HG, hop up-pal, Tokyo Marui
Rugós airsoft fegyver. A Colt M1911 A1 GOVERNMENT replikája a Tokyo Marui-tól, amely a világ legelismertebb rövid és hosszú rugós fegyverek gyártója. A High Grade sorozat legerősebb változata funkcionális hop-up rendszerrel. Az airsoft közönség körében évek óta bevált modellek hibátlan kivitelezésük, hosszú élettartamuk és verhetetlen lövési teljesítményük miatt nagy elismerést érdemelnek. Tartalmaz egy tesztzsákot golyókkal és egy valós méretű műanyag tárat.
A Colt M1911 A1 Government, HG, hop up-pal, Tokyo Marui termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Rugós airsoft fegyver. A Colt M1911 A1 GOVERNMENT replikája a Tokyo Marui-tól, amely a világ legelismertebb rövid és hosszú rugós fegyverek gyártója. A High Grade sorozat legerősebb változata funkcionális hop-up rendszerrel. Az airsoft közönség körében évek óta bevált modellek hibátlan kivitelezésük, hosszú élettartamuk és verhetetlen lövési teljesítményük miatt nagy elismerést érdemelnek. Tartalmaz egy tesztzsákot golyókkal és egy valós méretű műanyag tárat.
A Colt M1911 A1 Government, HG, hop up-pal, Tokyo Marui termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 212 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 0,35 kg |
| Belső cső hossza | 100 mm |
| Hop‑Up típusa | fix hop-up 0.25g BB |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.25 - 0.28 g |
| Tárkapacitás | 25 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 33 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 66 m/s [217 fps] |
























