AW .338, fekete, gáz, kétlábú állvány, távcső, Well, G96D
Gázüzemű airsoft fegyver. Az AW.338 - Black [G96D] modell replikája, fekete színben. A készletben található egy magasságában állítható kétlábú állvány és egy kiváló minőségű optikai célzó. További
AW .338, fekete, gáz, kétlábú állvány, távcső, Well, G96D
Gázüzemű airsoft fegyver. Az AW.338 modell replikája - Fekete [G96D] fekete műanyag védőburkolat, amelynek fő jellemzője a szokatlanul feldolgozott, oldalirányban összecsukható állvány. Emellett az állvány arcpárnája és teljes hossza könnyen beállítható a jobb célzás érdekében. A hosszú, szabad áramlású cső teljes egészében fémből készült, CNC géppel. A cső torkolata első ránézésre érdekes a speciális kompenzátor miatt. A fém tok tetején található sín a célzóberendezés rögzítésére szolgál. Az alapmodell számos rögzítési ponttal is el van látva a heveder rögzítéséhez. A teljes ár tartalmazza az állítható/behúzható kétlábú állványt, az elülső hármas sínblokkot és a kiváló minőségű 3-9x40-es távcsövet szereléssel együtt. A csomagban gyorsbetöltő, rúd, heveder és 15 airsoft BB-t befogadó, valósághű megjelenésű tár található.
Megjegyzés: Az új fegyversorozat a henger fúvókájára csavarozható teljesítménykorlátozóval is szállítható. A maximális teljesítmény csak a korlátozó eltávolítása után érhető el. Ha a fegyver szállítása előtt szeretné eltávolítani a korlátozót, írja meg a megrendelés megjegyzésében: „Szeretném eltávolítani a korlátozót”. Ellenkező esetben a fegyvert a gyártó által készített formában szállítjuk.
Az AW .338, fekete, gáz, kétlábú állvány, távcső, Well, G96D termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Gázüzemű airsoft fegyver. Az AW.338 modell replikája - Fekete [G96D] fekete műanyag védőburkolat, amelynek fő jellemzője a szokatlanul feldolgozott, oldalirányban összecsukható állvány. Emellett az állvány arcpárnája és teljes hossza könnyen beállítható a jobb célzás érdekében. A hosszú, szabad áramlású cső teljes egészében fémből készült, CNC géppel. A cső torkolata első ránézésre érdekes a speciális kompenzátor miatt. A fém tok tetején található sín a célzóberendezés rögzítésére szolgál. Az alapmodell számos rögzítési ponttal is el van látva a heveder rögzítéséhez. A teljes ár tartalmazza az állítható/behúzható kétlábú állványt, az elülső hármas sínblokkot és a kiváló minőségű 3-9x40-es távcsövet szereléssel együtt. A csomagban gyorsbetöltő, rúd, heveder és 15 airsoft BB-t befogadó, valósághű megjelenésű tár található.
Megjegyzés: Az új fegyversorozat a henger fúvókájára csavarozható teljesítménykorlátozóval is szállítható. A maximális teljesítmény csak a korlátozó eltávolítása után érhető el. Ha a fegyver szállítása előtt szeretné eltávolítani a korlátozót, írja meg a megrendelés megjegyzésében: „Szeretném eltávolítani a korlátozót”. Ellenkező esetben a fegyvert a gyártó által készített formában szállítjuk.
Az AW .338, fekete, gáz, kétlábú állvány, távcső, Well, G96D termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 1000/1220 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 4,95 kg |
| Belső cső hossza | 650 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.28 - 0.30 g |
| Tárkapacitás | 15 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Gázfegyver típusa | GNB |
| Blow Back | Nem |
| Hajtógáz típusa | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 75 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 155 m/s [509 fps] |






























