Colt M1911 A1 Government, HG, s hop-upom, Tokyo Marui
Zračna puška na oprugu. Replicu Colt M1911 A1 GOVERNMENT tvrtke Tokyo Marui. Više
Colt M1911 A1 Government, HG, s hop-up sustavom, Tokyo Marui
Zračna puška na oprugu. Replicu Colt M1911 A1 GOVERNMENT od tvrtke Tokyo Marui, koja je najcjenjeniji svjetski proizvođač kratkih i dugih zračnih pušaka na oprugu. Najsnažnija verzija serije High Grade s funkcionalnim hop-up sustavom. Godine provjerenih modela među širokom airsoft zajednicom zaslužuju veliko priznanje za besprijekornu izradu, dug vijek trajanja i nenadmašne performanse pri gađanju. Uključuje testnu vrećicu kuglica i plastični spremnik stvarnih dimenzija. < Preporučene airsoft dodatke, parametre, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu Colt M1911 A1 Government, HG, s hop-up sustavom, Tokyo Marui možete pronaći u zabilješkama.
Zračna puška na oprugu. Replicu Colt M1911 A1 GOVERNMENT od tvrtke Tokyo Marui, koja je najcjenjeniji svjetski proizvođač kratkih i dugih zračnih pušaka na oprugu. Najsnažnija verzija serije High Grade s funkcionalnim hop-up sustavom. Godine provjerenih modela među širokom airsoft zajednicom zaslužuju veliko priznanje za besprijekornu izradu, dug vijek trajanja i nenadmašne performanse pri gađanju. Uključuje testnu vrećicu kuglica i plastični spremnik stvarnih dimenzija. < Preporučene airsoft dodatke, parametre, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu Colt M1911 A1 Government, HG, s hop-up sustavom, Tokyo Marui možete pronaći u zabilješkama.
Parametri
| Dužina oružja | 212 mm |
|---|---|
| Težina oružja | 0,35 kg |
| Dužina unutarnje cijevi | 100 mm |
| Tip Hop-Up | fiksni hop-up 0.25g BB |
| Preporučene BBs | 0.25 - 0.28 g |
| Kapacitet spremnika | 25 BB |
| Načini paljbe | safe/one-shot |
| Blow Back | Ne |
| Kalibar | 6 mm |
| Domet oružja | 33 m |
| Brzina iz cijevi (proizvođač) | 66 m/s [217 fps] |
























