Colt M1911 A1 Government, HG, z hop up, Tokyo Marui
Pistolet airsoft napędzany sprężyną. Replika Colt M1911 A1 GOVERNMENT firmy Tokyo Marui. Więcej
Colt M1911 A1 Government, HG, z hop upem, Tokyo Marui
Pistolet airsoft napędzany sprężyną. Replika Colt M1911 A1 GOVERNMENT firmy Tokyo Marui, która jest najbardziej cenionym na świecie producentem krótkich i długich pistoletów napędzanych sprężyną. Najmocniejsza wersja serii High Grade z funkcjonalnym systemem hop-up. Lata sprawdzonych modeli wśród szerokiej rzeszy miłośników airsoftu zasługują na wielkie uznanie za bezbłędne wykonanie, długą żywotność i niezrównaną wydajność strzelecką. W zestawie znajduje się torba testowa z kulkami i plastikowy magazynek o rzeczywistych wymiarach.
Zalecane akcesoria do airsoftu, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie Colt M1911 A1 Government, HG, z hop upem, Tokyo Marui można znaleźć w zakładkach.
Pistolet airsoft napędzany sprężyną. Replika Colt M1911 A1 GOVERNMENT firmy Tokyo Marui, która jest najbardziej cenionym na świecie producentem krótkich i długich pistoletów napędzanych sprężyną. Najmocniejsza wersja serii High Grade z funkcjonalnym systemem hop-up. Lata sprawdzonych modeli wśród szerokiej rzeszy miłośników airsoftu zasługują na wielkie uznanie za bezbłędne wykonanie, długą żywotność i niezrównaną wydajność strzelecką. W zestawie znajduje się torba testowa z kulkami i plastikowy magazynek o rzeczywistych wymiarach.
Zalecane akcesoria do airsoftu, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie Colt M1911 A1 Government, HG, z hop upem, Tokyo Marui można znaleźć w zakładkach.
Parametry
| Długość broni | 212 mm |
|---|---|
| Waga broni | 0,35 kg |
| Długość wewnętrznej lufy | 100 mm |
| Typ Hop-Up | stały hop-up 0.25g BB |
| Zalecane kulki BBs | 0.25 - 0.28 g |
| Pojemność magazynka | 25 BB |
| Tryby ognia | safe/one-shot |
| Blow Back | Nie |
| Kaliber | 6 mm |
| Zasięg broni | 33 m |
| Prędkość wylotowa (producent) | 66 m/s [217 fps] |
























