AW .338, CO2, fekete, kétlábú állvány, távcső, Well, G96D
Gázüzemű airsoft fegyver. Az AW .338 modell replikája – fekete, CO2 [G96D], fekete műanyag állvánnyal. A készletben magasságállítható kétlábú állvány, kiváló minőségű optikai távcső és 12 g-os CO2 patronhoz igazított fém tár található. További
AW .338, CO2, fekete, kétlábú állvány, távcső, Well, G96D
Gázüzemű airsoft fegyver. Az AW .338 modell replikája – fekete, CO2 [G96D] fekete műanyag állvánnyal, amelynek fő jellemzője az állvány rendkívüli kialakítása, amely oldalirányban is összecsukható. A jobb célzás érdekében az arcpárna és a teljes hosszúságú puskatus is kényelmesen beállítható. A hosszú, szabad áramlású cső teljes egészében fémből készült, CNC géppel gyártva. A cső torkolata első ránézésre érdekes, a speciális kompenzátor miatt. A fém váz tetején található RIS sínnel ellátott rögzítőalap a rögzítőgyűrűk rögzítésére szolgál, amelyekkel tetszőleges távcső rögzíthető. A puska alapmodellje számos hevederforgatóval van ellátva. A teljes ár tartalmazza az állítható/behúzható kétlábú állványt, az elülső hármas sínblokkot és a kiváló minőségű 3-9x40-es távcsövet szereléssel együtt. A csomagban található egy gyorsbetöltő, egy rúd, egy heveder és egy magazin (12 g-os CO2-patron) valósághű megjelenéssel és 15 airsoft BB-s kapacitással.Megjegyzés: Az új fegyversorozat a henger fúvókájára csavarozható teljesítménykorlátozóval is szállítható. A maximális teljesítmény csak a korlátozó eltávolítása után érhető el. Ha a fegyver szállítása előtt szeretné eltávolítani a korlátozót, írja meg a megrendelés megjegyzésében: „Szeretném eltávolítani a korlátozót”. Ellenkező esetben a fegyvert a gyártó által előállított formában szállítjuk.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk az AW .338, CO2, fekete, kétlábú állvány, távcső, Well, G96D termékről a könyvjelzők között találhatók.
Gázüzemű airsoft fegyver. Az AW .338 modell replikája – fekete, CO2 [G96D] fekete műanyag állvánnyal, amelynek fő jellemzője az állvány rendkívüli kialakítása, amely oldalirányban is összecsukható. A jobb célzás érdekében az arcpárna és a teljes hosszúságú puskatus is kényelmesen beállítható. A hosszú, szabad áramlású cső teljes egészében fémből készült, CNC géppel gyártva. A cső torkolata első ránézésre érdekes, a speciális kompenzátor miatt. A fém váz tetején található RIS sínnel ellátott rögzítőalap a rögzítőgyűrűk rögzítésére szolgál, amelyekkel tetszőleges távcső rögzíthető. A puska alapmodellje számos hevederforgatóval van ellátva. A teljes ár tartalmazza az állítható/behúzható kétlábú állványt, az elülső hármas sínblokkot és a kiváló minőségű 3-9x40-es távcsövet szereléssel együtt. A csomagban található egy gyorsbetöltő, egy rúd, egy heveder és egy magazin (12 g-os CO2-patron) valósághű megjelenéssel és 15 airsoft BB-s kapacitással.Megjegyzés: Az új fegyversorozat a henger fúvókájára csavarozható teljesítménykorlátozóval is szállítható. A maximális teljesítmény csak a korlátozó eltávolítása után érhető el. Ha a fegyver szállítása előtt szeretné eltávolítani a korlátozót, írja meg a megrendelés megjegyzésében: „Szeretném eltávolítani a korlátozót”. Ellenkező esetben a fegyvert a gyártó által előállított formában szállítjuk.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk az AW .338, CO2, fekete, kétlábú állvány, távcső, Well, G96D termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Kizárólag 12 g‑os CO₂ patronokhoz. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 1000/1220 mm |
| Fegyver súlya | 4,95 kg |
| Belső cső hossza | 650 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.36 - 0.40 - 0.43 g |
| Tárkapacitás | 15 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Gázfegyver típusa | GNB |
| Blow Back | Nem |
| Hajtógáz típusa | CO2 |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 90 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 160 m/s [525 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 200 m/s [657 fps] |



























