M24 Socom fekete, kétlábú állvány, távcső, Snow Wolf, SW-04 ++
Rugós airsoft fegyver. A Socom M24 [SW-04 ++] modell replikája fekete színben a Snow Wolf-tól. A készletben magasságállítható kétlábú állvány és kiváló minőségű optikai célzó található. További
M24 Socom fekete, kétlábú állvány, távcső, Snow Wolf, SW-04 ++
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Snow Wolf fekete színű Socom M24 [SW-04 ++] modelljének replikája. Kiváló kivitelezésű, szilárd polimerből készült állvánnyal, teljes fémes ravaszmechanizmussal és hosszú, nehéz csővel rendelkezik. A gumiból készült válltámasz hossza állítható.A fegyver alapmodellje hevederhez való hevederforgatókkal, rögzítő sínnel, rögzítőkkel és állítható hop-up mechanizmussal van felszerelve. A készletben magasságállítható Harris kétlábú állvány és 3-9x40 paraméterű, minőségi távcső található, rögzítőgyűrűkkel együtt. A csomagban gyors töltő, heveder, tisztító rúd és 20 BB-s tár is található.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a M24 Socom black, bipod, távcső, Snow Wolf, SW-04 ++ termékről a könyvjelzők között találhatók.
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Snow Wolf fekete színű Socom M24 [SW-04 ++] modelljének replikája. Kiváló kivitelezésű, szilárd polimerből készült állvánnyal, teljes fémes ravaszmechanizmussal és hosszú, nehéz csővel rendelkezik. A gumiból készült válltámasz hossza állítható.A fegyver alapmodellje hevederhez való hevederforgatókkal, rögzítő sínnel, rögzítőkkel és állítható hop-up mechanizmussal van felszerelve. A készletben magasságállítható Harris kétlábú állvány és 3-9x40 paraméterű, minőségi távcső található, rögzítőgyűrűkkel együtt. A csomagban gyors töltő, heveder, tisztító rúd és 20 BB-s tár is található.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a M24 Socom black, bipod, távcső, Snow Wolf, SW-04 ++ termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 1100 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 3,20 kg |
| Belső cső hossza | 485 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 20 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 60 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 115 m/s [377 fps] |































