M24 Socom OD, katonai, kétlábú állvány, távcső, Snow Wolf, SW-04JG ++
Rugós meghajtású airsoft fegyver. Az M24 Socom - Military [SW-04JG ++] modell replikája zöld színben a Snow Wolf-tól. A készletben magasságállítható kétlábú állvány és kiváló minőségű optikai távcső található. További
M24 Socom OD, Military, bipod, scope, Snow Wolf, SW-04JG ++
Rugós meghajtású airsoft fegyver. Az M24 Socom - Military [SW-04JG ++] modell replikája zöld színben a Snow Wolf-tól. Kiváló kivitelezésű, szilárd polimer-fém ravaszmechanizmussal és hosszú, külsőleg bordázott, könnyű csővel rendelkezik. A gumiból készült válltámasz hossza állítható. A fegyver alapmodellje hevederforgatókkal, rögzítő sínnel a tartók felszereléséhez és állítható hop-up mechanizmussal van felszerelve. A készletben található egy magasságában állítható Harris kétlábú állvány és egy kiváló minőségű távcső 3-9x40 paraméterekkel, rögzítőgyűrűkkel együtt. A csomagban található még egy gyorsbetöltő, heveder, tisztító rúd és 20 BB-s tár.
Az M24 Socom OD, Military, bipod, távcső, Snow Wolf, SW-04JG ++ termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Rugós meghajtású airsoft fegyver. Az M24 Socom - Military [SW-04JG ++] modell replikája zöld színben a Snow Wolf-tól. Kiváló kivitelezésű, szilárd polimer-fém ravaszmechanizmussal és hosszú, külsőleg bordázott, könnyű csővel rendelkezik. A gumiból készült válltámasz hossza állítható. A fegyver alapmodellje hevederforgatókkal, rögzítő sínnel a tartók felszereléséhez és állítható hop-up mechanizmussal van felszerelve. A készletben található egy magasságában állítható Harris kétlábú állvány és egy kiváló minőségű távcső 3-9x40 paraméterekkel, rögzítőgyűrűkkel együtt. A csomagban található még egy gyorsbetöltő, heveder, tisztító rúd és 20 BB-s tár.
Az M24 Socom OD, Military, bipod, távcső, Snow Wolf, SW-04JG ++ termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 1100 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 3,10 kg |
| Belső cső hossza | 485 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 20 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 60 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 115 m/s [377 fps] |































