Dan Wesson 715, 6 inch, acélszürke, nagy teljesítményű, GNB, ASG
Gázos airsoft fegyver. A Dan Wesson 715 modell replikája matt acélszürke kivitelben, amelyet az ASG licencével gyártanak. A 6 hüvelykes csőhosszúságú változatok a tervező aláírását, egyedi sorozatszámot és .357 Magnum kaliberű lőfegyver jelölést viselnek. További
Dan Wesson 715, 6 hüvelykes, acélszürke, nagy teljesítményű, GNB, ASG
Gázos airsoft fegyver. A Dan Wesson 715 modell matt acélszürke változatának replikája, amelyet az ASG licencével gyártanak. A 6 hüvelykes csőhosszúságú változatok a tervező aláírását, egyedi sorozatszámot és .357 Magnum kaliberű lőfegyver jelölést viselnek. Az újabb modellnél a hop-up beállítást a felhasználó is szabályozhatja egy imbuszkulccsal a csavaros fedél alatt. Nagyon valósághű, teljes fém revolver CO2 patronnal. Ez egy ergonómikus gumi markolatba van behelyezve, és körülbelül 50 lövésre elegendő. A Hi-Power változat (korlátozó nélkül) teljesítménye ennek a hajtóanyagnak köszönhetően valóban extrém, ezért elérheti a 140 m/s-ot. A hátsó célzó mindkét irányban folyamatos beállítást tesz lehetővé. A csomag tartalmaz egy gyors töltőt is a 6 darab cserélhető és újratölthető patron feltöltéséhez.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a Dan Wesson 715, 6 hüvelykes, acélszürke, Hi-Power, GNB, ASG termékről a könyvjelzők között találhatók.
Gázos airsoft fegyver. A Dan Wesson 715 modell matt acélszürke változatának replikája, amelyet az ASG licencével gyártanak. A 6 hüvelykes csőhosszúságú változatok a tervező aláírását, egyedi sorozatszámot és .357 Magnum kaliberű lőfegyver jelölést viselnek. Az újabb modellnél a hop-up beállítást a felhasználó is szabályozhatja egy imbuszkulccsal a csavaros fedél alatt. Nagyon valósághű, teljes fém revolver CO2 patronnal. Ez egy ergonómikus gumi markolatba van behelyezve, és körülbelül 50 lövésre elegendő. A Hi-Power változat (korlátozó nélkül) teljesítménye ennek a hajtóanyagnak köszönhetően valóban extrém, ezért elérheti a 140 m/s-ot. A hátsó célzó mindkét irányban folyamatos beállítást tesz lehetővé. A csomag tartalmaz egy gyors töltőt is a 6 darab cserélhető és újratölthető patron feltöltéséhez.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a Dan Wesson 715, 6 hüvelykes, acélszürke, Hi-Power, GNB, ASG termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Kizárólag 12 g‑os CO₂ patronokhoz. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 298 mm |
| Fegyver súlya | 1,23 kg |
| Belső cső hossza | 140 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.28 - 0.30 - 0.32 g |
| Tárkapacitás | 6x cartridge 1 BB |
| Tűz módok | safe/semi-auto |
| Gázfegyver típusa | GNB |
| Blow Back | Nem |
| Hajtógáz típusa | CO2 |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 70 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 138 m/s [453 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 145 m/s [476 fps] |
























