Magpul M870, fém, ABS, rövid, SGA állvány, TAN, Cyma, CM.355M
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Magpul M870 [CM.355M] puska replikája, teljes egészében fém kivitelben, a Cyma gyártótól. A termékcsalád magasabb szintű változata fémötvözetből készült testtel, nagyobb teljesítménnyel és három tartalék puskagolyóval a csomagban. További
Magpul M870, fém, ABS, rövid, SGA állvány, TAN, Cyma, CM.355M
Rugós airsoft fegyver. A Magpul M870 [CM.355M] sörétes puska replikája, teljes fém kivitelben a Cyma gyártótól. A termékcsalád magasabb szintű változata fémötvözetből készült testtel, nagyobb teljesítménnyel és három tartalék sörétes puskagolyóval rendelkezik a csomagban.
A kompakt változatú puska hajlított fém külső csővel és szilárd műanyag SGA Magpul PTS állvánnyal rendelkezik, amelynek hátsó részén gumiból készült puskatussal. A kézvédő nem a szokásos Remington, hanem egy modernebb típusú MOE Magpul PTS váltotta fel. A fegyver egyszerre 3 BB-t lő ki, ami lehetővé teszi, hogy három különálló belső csővel rendelkezzen, rögzített hop-up-pal. A csomag tartalmaz egy speciális töltőt, egy műanyag tisztítót a cső tisztításához és 3 db 30 BB-s tár (Lowcap nyomású tárként működik).
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a termékről Magpul M870, fém, ABS, rövid, SGA állvány, TAN, Cyma, CM.355M a könyvjelzők között találhatók.
Rugós airsoft fegyver. A Magpul M870 [CM.355M] sörétes puska replikája, teljes fém kivitelben a Cyma gyártótól. A termékcsalád magasabb szintű változata fémötvözetből készült testtel, nagyobb teljesítménnyel és három tartalék sörétes puskagolyóval rendelkezik a csomagban.
A kompakt változatú puska hajlított fém külső csővel és szilárd műanyag SGA Magpul PTS állvánnyal rendelkezik, amelynek hátsó részén gumiból készült puskatussal. A kézvédő nem a szokásos Remington, hanem egy modernebb típusú MOE Magpul PTS váltotta fel. A fegyver egyszerre 3 BB-t lő ki, ami lehetővé teszi, hogy három különálló belső csővel rendelkezzen, rögzített hop-up-pal. A csomag tartalmaz egy speciális töltőt, egy műanyag tisztítót a cső tisztításához és 3 db 30 BB-s tár (Lowcap nyomású tárként működik).
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a termékről Magpul M870, fém, ABS, rövid, SGA állvány, TAN, Cyma, CM.355M a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 893 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 2,06 kg |
| Belső cső hossza | 300 mm |
| Hop‑Up típusa | fix hop-up 0.20g BB |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 3x shell 3x10 BB |
| Tűz módok | safe/3 BBs at once |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 48 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 95 m/s [312 fps] |
















