Airsoft mesterlövész R700 XLR-A, fekete, Cyma, CM.708A
Rugós meghajtású airsoft fegyver. Airsoft mesterlövész puska R700 XLR-A [CM.708A] a Cyma-tól, fekete vázzal. További
Airsoft mesterlövész R700 XLR-A, fekete, Cyma, CM.708A
Rugós meghajtású airsoft fegyver. Airsoft mesterlövész puska R700 XLR-A [CM.708A] a Cyma-tól, fekete vázszerkezetű állvánnyal. Ez a fegyver feltűnően hasonlít a klasszikus Remington M700 puska modernizált változatára, moduláris állvánnyal, az amerikai gyártó XLR Industries-tól.
A CM.708A airsoft mesterlövész puska integrált RIS sínnel rendelkezik a fém váz felső részén. Ergonomikus, állítható csontváz állvánnyal rendelkezik, amelynek hossza állítható, és az arcpárna magassága is állítható. A szabadon lebegő, sima cső fémből készült. A fegyver QD-nyílásokkal van ellátva a hordozóheveder rögzítéséhez. A fegyverhez könnyen rögzíthető egy szabványos Harris kétlábú állvány. A fegyver állítható Hop-Up rendszerrel van ellátva, amely két csavarral állítható be a tárban. A hop-up alátétek AEG szabványosak. A feszítőkar megnagyobbított és nagyon ergonómikus. A hosszú tár csak utánzat; a funkcionális tár előrébb helyezkedik el, és a fegyver testébe illeszkedik. Ezzel a megoldással a gyártónak sikerült megőriznie a fegyver általános realisztikus megjelenését még ebben az esetben is, amikor a töltőmechanizmus nem tartalmaz kiterjesztett BB adagolót zászlóval.
A csomag tartalma: gyorsfeltöltő szelep, műanyag csőtisztító rúd és 40 BB kapacitású tár.
Az ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk az Airsoft sniper R700 XLR-A, Black, Cyma, CM.708A termékről a könyvjelzők között találhatók.
Rugós meghajtású airsoft fegyver. Airsoft mesterlövész puska R700 XLR-A [CM.708A] a Cyma-tól, fekete vázszerkezetű állvánnyal. Ez a fegyver feltűnően hasonlít a klasszikus Remington M700 puska modernizált változatára, moduláris állvánnyal, az amerikai gyártó XLR Industries-tól.
A CM.708A airsoft mesterlövész puska integrált RIS sínnel rendelkezik a fém váz felső részén. Ergonomikus, állítható csontváz állvánnyal rendelkezik, amelynek hossza állítható, és az arcpárna magassága is állítható. A szabadon lebegő, sima cső fémből készült. A fegyver QD-nyílásokkal van ellátva a hordozóheveder rögzítéséhez. A fegyverhez könnyen rögzíthető egy szabványos Harris kétlábú állvány. A fegyver állítható Hop-Up rendszerrel van ellátva, amely két csavarral állítható be a tárban. A hop-up alátétek AEG szabványosak. A feszítőkar megnagyobbított és nagyon ergonómikus. A hosszú tár csak utánzat; a funkcionális tár előrébb helyezkedik el, és a fegyver testébe illeszkedik. Ezzel a megoldással a gyártónak sikerült megőriznie a fegyver általános realisztikus megjelenését még ebben az esetben is, amikor a töltőmechanizmus nem tartalmaz kiterjesztett BB adagolót zászlóval.
A csomag tartalma: gyorsfeltöltő szelep, műanyag csőtisztító rúd és 40 BB kapacitású tár.
Az ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk az Airsoft sniper R700 XLR-A, Black, Cyma, CM.708A termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 1080 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 2,7 kg |
| Belső cső hossza | 455 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0,30 - 0,32 - 0,36 g |
| Tárkapacitás | 40 BB |
| Tűz módok | one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 75 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 150 m/s [492 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 160 m/s [525 fps] |














































