Dragunov SVD, rugós változat, fekete, Koer, 555-A
Rugós airsoft fegyver. A Dragunov SVD [555-A] modell replikája a Koer gyártótól. További
Dragunov SVD, rugós változat, fekete, Koer, 555-A
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Dragunov SVD [555-A] modell replikája a Koer gyártótól. A fém test oldalán található egy oldalsó rögzítőalap távcső felszereléséhez vagy RIS sínnel ellátott rögzítőalap. A test fekete műanyag kézvédővel és nagyon hosszú csővel folytatódik, amelynek speciális lángcsillapítója van. Ha az eredeti mechanikus célzóberendezéssel lő, biztosan értékelni fogja a gyors leválasztható arcpárna lehetőségét.
Ezeknek a rugós SVD-knek a változatai elsősorban alacsony áruk, teljes fém kialakításuk és egyszerű működési elvük miatt váltak nagyon népszerűvé, ami további fejlesztéseket tesz lehetővé. Ez csak néhány előnye ennek a legendás orosz mesterlövészpuskának az airsoft replikájának. A csomag tartalmaz egy 180 darabos nagy kapacitású tárat, amely nyomásával jobban alkalmas nehezebb BB-k használatára.
A Dragunov SVD, rugós változat, fekete, Koer, 555-A termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Dragunov SVD [555-A] modell replikája a Koer gyártótól. A fém test oldalán található egy oldalsó rögzítőalap távcső felszereléséhez vagy RIS sínnel ellátott rögzítőalap. A test fekete műanyag kézvédővel és nagyon hosszú csővel folytatódik, amelynek speciális lángcsillapítója van. Ha az eredeti mechanikus célzóberendezéssel lő, biztosan értékelni fogja a gyors leválasztható arcpárna lehetőségét.
Ezeknek a rugós SVD-knek a változatai elsősorban alacsony áruk, teljes fém kialakításuk és egyszerű működési elvük miatt váltak nagyon népszerűvé, ami további fejlesztéseket tesz lehetővé. Ez csak néhány előnye ennek a legendás orosz mesterlövészpuskának az airsoft replikájának. A csomag tartalmaz egy 180 darabos nagy kapacitású tárat, amely nyomásával jobban alkalmas nehezebb BB-k használatára.
A Dragunov SVD, rugós változat, fekete, Koer, 555-A termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 1220 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 2,80 kg |
| Belső cső hossza | 590 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.25 - 0.28 g |
| Tárkapacitás | 180 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 75 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 150 m/s [492 fps] |

























