Airsoft mesterlövész R700 MDT, fekete, Cyma, CM.707
Rugós meghajtású airsoft fegyver. Cyma R700 MDT [CM.707] airsoft mesterlövészpuska, fekete színű, összecsukható állvánnyal. További
Airsoft mesterlövész puska R700 MDT, fekete, Cyma, CM.707
Rugós meghajtású airsoft fegyver. Cyma R700 MDT [CM.707] airsoft mesterlövész puska, összecsukható állvánnyal, fekete színben. Ez a fegyver feltűnően hasonlít a klasszikus Remington M700 puska modernizált változatára, amelynek moduláris állványa a kanadai MDT gyártótól származik.
A CM.707 airsoft mesterlövész puska integrált RIS sínnel rendelkezik a fém váz felső részén. Teljesen állítható, oldalra hajtható állvánnyal rendelkezik, amelynek hossza állítható, az állpárna magassága szintén állítható. A szabadon lebegő, barázdált cső fémből készült, és egy masszív csőfékkel van felszerelve, amely 14 mm-es, balra forgó menettel van rögzítve, így standard airsoft hangtompító használható hozzá bármilyen csökkentés nélkül. A fegyver hevederhez való rögzítési pontokkal és több RIS sínnel van felszerelve. A fegyverhez könnyen rögzíthető egy szabványos Harris kétlábú állvány. A fegyver állítható Hop-Up rendszerrel van felszerelve, amely a fegyverkeret alján található kerék segítségével nagyon könnyen beállítható. A feszítőkar megnagyobbított és nagyon ergonómikus.
A csomag tartalma: gyorsfeltöltő szelep, műanyag csőtisztító rúd és 100 BB-s tár.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a termékről: Airsoft mesterlövész R700 MDT, fekete, Cyma, CM.707 a könyvjelzők között találhatók.
Rugós meghajtású airsoft fegyver. Cyma R700 MDT [CM.707] airsoft mesterlövész puska, összecsukható állvánnyal, fekete színben. Ez a fegyver feltűnően hasonlít a klasszikus Remington M700 puska modernizált változatára, amelynek moduláris állványa a kanadai MDT gyártótól származik.
A CM.707 airsoft mesterlövész puska integrált RIS sínnel rendelkezik a fém váz felső részén. Teljesen állítható, oldalra hajtható állvánnyal rendelkezik, amelynek hossza állítható, az állpárna magassága szintén állítható. A szabadon lebegő, barázdált cső fémből készült, és egy masszív csőfékkel van felszerelve, amely 14 mm-es, balra forgó menettel van rögzítve, így standard airsoft hangtompító használható hozzá bármilyen csökkentés nélkül. A fegyver hevederhez való rögzítési pontokkal és több RIS sínnel van felszerelve. A fegyverhez könnyen rögzíthető egy szabványos Harris kétlábú állvány. A fegyver állítható Hop-Up rendszerrel van felszerelve, amely a fegyverkeret alján található kerék segítségével nagyon könnyen beállítható. A feszítőkar megnagyobbított és nagyon ergonómikus.
A csomag tartalma: gyorsfeltöltő szelep, műanyag csőtisztító rúd és 100 BB-s tár.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a termékről: Airsoft mesterlövész R700 MDT, fekete, Cyma, CM.707 a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 1200/930 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 3,5 kg |
| Belső cső hossza | 490 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0,30 - 0,32 - 0,36 g |
| Tárkapacitás | 100 BB |
| Tűz módok | one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 75 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 150 m/s [492 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 160 m/s [525 fps] |



















































