Zestaw MK23 Socom, futerał, GNB, Tokyo Marui
Pistolet airsoft zasilany gazem. Replika modelu MK23 Socom firmy Tokyo Marui. Więcej
Zestaw MK23 Socom, futerał, GNB, Tokyo Marui
Pistolet airsoft na gaz. Replika modelu MK23 Socom firmy Tokyo Marui, która należy do najlepszych producentów pistoletów gazowych na świecie. W zestawie znajduje się futerał, tłumik SOCOM i latarka.
Zalecane akcesoria do broni airsoftowej, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie Zestaw MK23 Socom, futerał, GNB, Tokyo Marui można znaleźć w zakładkach.
Pistolet airsoft na gaz. Replika modelu MK23 Socom firmy Tokyo Marui, która należy do najlepszych producentów pistoletów gazowych na świecie. W zestawie znajduje się futerał, tłumik SOCOM i latarka.
Zalecane akcesoria do broni airsoftowej, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie Zestaw MK23 Socom, futerał, GNB, Tokyo Marui można znaleźć w zakładkach.
Parametry
| Długość broni | 427/245 mm |
|---|---|
| Waga broni | 1,00 kg |
| Długość wewnętrznej lufy | 130 mm |
| Typ Hop-Up | regulowany hop-up |
| Zalecane kulki BBs | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Pojemność magazynka | 28 BB |
| Tryby ognia | safe/semi-auto |
| Typ pistoletu gazowego | GNB |
| Blow Back | Nie |
| Gaz napędowy | HFC 134a/144a |
| Kaliber | 6 mm |
| Zasięg broni | 45 m |
| Prędkość wylotowa (zmierzona) | 90 m/s [295 fps] |























