MK23 Socom set, futrola, GNB, Tokyo Marui
Gasni airsoft pištolj. Replicu modela MK23 Socom tvrtke Tokyo Marui. Više
MK23 Socom set, futrola, GNB, Tokyo Marui
Gasni airsoft pištolj. Replicu modela MK23 Socom tvrtke Tokyo Marui, jedne od najboljih svjetskih proizvođača plinskih pištolja. Pakiranje uključuje futrolu za nošenje, SOCOM prigušnicu i svjetiljku.
Preporučeni airsoft dodaci, parametri, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu MK23 Socom set, futrola, GNB, Tokyo Marui možete pronaći u zabilješkama.
Gasni airsoft pištolj. Replicu modela MK23 Socom tvrtke Tokyo Marui, jedne od najboljih svjetskih proizvođača plinskih pištolja. Pakiranje uključuje futrolu za nošenje, SOCOM prigušnicu i svjetiljku.
Preporučeni airsoft dodaci, parametri, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu MK23 Socom set, futrola, GNB, Tokyo Marui možete pronaći u zabilješkama.
Parametri
| Dužina oružja | 427/245 mm |
|---|---|
| Težina oružja | 1,00 kg |
| Dužina unutarnje cijevi | 130 mm |
| Tip Hop-Up | podesiv hop-up |
| Preporučene BBs | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Kapacitet spremnika | 28 BB |
| Načini paljbe | safe/semi-auto |
| Tip plinskog pištolja | GNB |
| Blow Back | Ne |
| Plinski pogon | HFC 134a/144a |
| Kalibar | 6 mm |
| Domet oružja | 45 m |
| Brzina iz cijevi (izmjerena) | 90 m/s [295 fps] |























