MK23 Socom szett, tok, GNB, Tokyo Marui
Gázüzemű airsoft fegyver. A Tokyo Marui MK23 Socom modelljének replikája. További
MK23 Socom szett, tok, GNB, Tokyo Marui
Gázüzemű airsoft fegyver. A Tokyo Marui MK23 Socom modelljének replikája, amely a világ egyik legjobb gázpisztoly-gyártója. A csomag tartalma: hordtáska, SOCOM hangtompító és zseblámpa.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a termékről: MK23 Socom szett, tok, GNB, Tokyo Marui a könyvjelzők között találhatók.
Gázüzemű airsoft fegyver. A Tokyo Marui MK23 Socom modelljének replikája, amely a világ egyik legjobb gázpisztoly-gyártója. A csomag tartalma: hordtáska, SOCOM hangtompító és zseblámpa.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a termékről: MK23 Socom szett, tok, GNB, Tokyo Marui a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 427/245 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 1,00 kg |
| Belső cső hossza | 130 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 28 BB |
| Tűz módok | safe/semi-auto |
| Gázfegyver típusa | GNB |
| Blow Back | Nem |
| Hajtógáz típusa | HFC 134a/144a |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 45 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 90 m/s [295 fps] |























