Glock 17, rama 3. generacji, czarny, GBB, WE
Pistolet airsoft na gaz z systemem Blow Back. Replika modelu Glock 17 GEN.3 z czarną ramą polimerową i metalową zasuwą firmy WE. Najbardziej rozpowszechniona wersja podstawowego pistoletu G17 w pełnowymiarowej wersji. Więcej
Glock 17, rama 3. gen., czarny, GBB, WE
Pistolet airsoft na gaz z systemem Blow Back. Replika modelu Glock 17 GEN.3 z czarną ramą polimerową i metalową zasuwą od WE. Najbardziej rozpowszechniony wariant podstawowego pistoletu G17 w wersji pełnowymiarowej. Jak każdy pistolet GBB posiada między innymi realistyczny demontaż, funkcjonalną dźwignię zamka oraz dźwignię SAFE. Przyjemny i pewny chwyt pomaga zwiększyć wagę modelu, a pomysłowo zszorstkowana powierzchnia uchwytu poprawia przyczepność. Szyna RIS przed osłoną spustu umożliwia łatwy montaż akcesoriów taktycznych, np. latarki taktycznej.
Ze względu na ruchomy zamek konieczne jest regularne przeprowadzanie demontażu użytkowego. Pozwala to dokładnie wyczyścić broń, nasmarować powierzchnie ślizgowe i wszystkie uszczelki O-ring w zaworach. Idealnie nadaje się do tego olej/smar silikonowy, który można znaleźć w zestawie akcesoriów. Tylko w ten sposób zapewni się prawidłowe i niezawodne działanie przeładowania w trybie strzelania SEMI-AUTO. Z powyższych powodów modele te są najczęściej używane przez entuzjastyczne „wojskowe” jednostki airsoftowe. Zyskały popularność nawet wśród indywidualnych strzelców, którzy chcą bezpiecznie trenować obsługę i strzelanie z broni poza strzelnicą.
Zalecane akcesoria airsoftowe, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie Glock 17, rama 3. gen., czarny, GBB, WE można znaleźć w zakładkach.
Pistolet airsoft na gaz z systemem Blow Back. Replika modelu Glock 17 GEN.3 z czarną ramą polimerową i metalową zasuwą od WE. Najbardziej rozpowszechniony wariant podstawowego pistoletu G17 w wersji pełnowymiarowej. Jak każdy pistolet GBB posiada między innymi realistyczny demontaż, funkcjonalną dźwignię zamka oraz dźwignię SAFE. Przyjemny i pewny chwyt pomaga zwiększyć wagę modelu, a pomysłowo zszorstkowana powierzchnia uchwytu poprawia przyczepność. Szyna RIS przed osłoną spustu umożliwia łatwy montaż akcesoriów taktycznych, np. latarki taktycznej.
Ze względu na ruchomy zamek konieczne jest regularne przeprowadzanie demontażu użytkowego. Pozwala to dokładnie wyczyścić broń, nasmarować powierzchnie ślizgowe i wszystkie uszczelki O-ring w zaworach. Idealnie nadaje się do tego olej/smar silikonowy, który można znaleźć w zestawie akcesoriów. Tylko w ten sposób zapewni się prawidłowe i niezawodne działanie przeładowania w trybie strzelania SEMI-AUTO. Z powyższych powodów modele te są najczęściej używane przez entuzjastyczne „wojskowe” jednostki airsoftowe. Zyskały popularność nawet wśród indywidualnych strzelców, którzy chcą bezpiecznie trenować obsługę i strzelanie z broni poza strzelnicą.
Zalecane akcesoria airsoftowe, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie Glock 17, rama 3. gen., czarny, GBB, WE można znaleźć w zakładkach.
Parametry
| Długość broni | 185 mm |
|---|---|
| Waga broni | 0,75 kg |
| Długość wewnętrznej lufy | 97 mm |
| Typ Hop-Up | regulowany hop-up |
| Zalecane kulki BBs | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Pojemność magazynka | 24 BB |
| Tryby ognia | safe/semi-auto |
| Typ pistoletu gazowego | GBB |
| Blow Back | Tak, gazowy |
| Gaz napędowy | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Zasięg broni | 45 m |
| Prędkość wylotowa (producent) | 90 m/s [295 fps] |
| Prędkość wylotowa (zmierzona) | 95 m/s [312 fps] |
















































