Glock 17, okvir 3. generacije, crni, GBB, WE
Gasni airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Replicu modela Glock 17 GEN.3 s crnim polimernim okvirom i metalnim zatvaračem iz WE. Najraširenija varijanta osnovnog pištolja G17 u punoj veličini. Više
Glock 17, okvir 3. gen., crni, GBB, WE
Gasni airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Replic model Glock 17 GEN.3 s crnim polimernim okvirom i metalnim zatvaračem od WE. Najraširenija varijanta osnovnog pištolja G17 u punoj veličini. Kao i svi GBB pištolji, ima, između ostalog, realistično rastavljanje, funkcionalan osigurač klizača i polugu za osiguranje. Udoban i pouzdan hvat pomaže povećati težinu modela, a genijalno hrapava površina drške osigurava bolji grip. RIS šina ispred osigurača za okidač omogućuje jednostavno montiranje taktičkih dodataka, na primjer taktičke svjetiljke.
Zbog pomičnog zatvarača potrebno je redovito vršiti rastavljanje. Tako se pištolj temeljito čisti, podmazuju klizne površine i sve O-prstenaste brtve u ventilima. Za to je savršeno silikonsko ulje/mast, koje se može pronaći u paketu s dodacima. Samo na taj način osigurat ćete ispravan i pouzdan rad punjenja u poluautomatskom načinu gađanja. Iz gore navedenih razloga, ove modele najčešće koriste entuzijastične "vojne" airsoft jedinice. Popularnost su stekli čak i među pojedinačnim strijelcima koji se žele sigurno uvježbati u rukovanju i gađanju izvan streljane.
Preporučene airsoft dodatke, parametre, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu Glock 17, okvir 3. gen., crni, GBB, WE možete pronaći u zabilješkama.
Gasni airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Replic model Glock 17 GEN.3 s crnim polimernim okvirom i metalnim zatvaračem od WE. Najraširenija varijanta osnovnog pištolja G17 u punoj veličini. Kao i svi GBB pištolji, ima, između ostalog, realistično rastavljanje, funkcionalan osigurač klizača i polugu za osiguranje. Udoban i pouzdan hvat pomaže povećati težinu modela, a genijalno hrapava površina drške osigurava bolji grip. RIS šina ispred osigurača za okidač omogućuje jednostavno montiranje taktičkih dodataka, na primjer taktičke svjetiljke.
Zbog pomičnog zatvarača potrebno je redovito vršiti rastavljanje. Tako se pištolj temeljito čisti, podmazuju klizne površine i sve O-prstenaste brtve u ventilima. Za to je savršeno silikonsko ulje/mast, koje se može pronaći u paketu s dodacima. Samo na taj način osigurat ćete ispravan i pouzdan rad punjenja u poluautomatskom načinu gađanja. Iz gore navedenih razloga, ove modele najčešće koriste entuzijastične "vojne" airsoft jedinice. Popularnost su stekli čak i među pojedinačnim strijelcima koji se žele sigurno uvježbati u rukovanju i gađanju izvan streljane.
Preporučene airsoft dodatke, parametre, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu Glock 17, okvir 3. gen., crni, GBB, WE možete pronaći u zabilješkama.
Parametri
| Dužina oružja | 185 mm |
|---|---|
| Težina oružja | 0,75 kg |
| Dužina unutarnje cijevi | 97 mm |
| Tip Hop-Up | podesiv hop-up |
| Preporučene BBs | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Kapacitet spremnika | 24 BB |
| Načini paljbe | safe/semi-auto |
| Tip plinskog pištolja | GBB |
| Blow Back | Da, plin |
| Plinski pogon | GreenGas |
| Kalibar | 6 mm |
| Domet oružja | 45 m |
| Brzina iz cijevi (proizvođač) | 90 m/s [295 fps] |
| Brzina iz cijevi (izmjerena) | 95 m/s [312 fps] |
















































